فناوری

درخواست آمازون از کاربران برای بازیافت جعبه‌ها

جعبه سفارش های آمازون

درخواست آمازون از کاربران برای بازیافت جعبه سفارش های آمازون درخواست عجیب و جالبی است. این شرکت اخیرا از کاربران خود در خواست کرده تا از جعبه سفارش های آمازون خود استفاده بهتری بکنند.

اگر تاکنون چیزهای آنلاین را خریداری کرده‌اید،‌ احتمال دارد که یک عالم جعبه‌های مقوایی خالی و بلا استفاده را در خانه خود داشته باشید. شما فقط می‌توانید آنها را دور بیندازید یا بازیافت کنید، اما اگر واقعا بتوانید از آنها استفاده کنید تا چیز دیگری از آنها بسازید، چه می کنید؟ این چیزی است که آمازون می‌خواهد مشتریان خود آن را امتحان کنند.

به گفته آمازون، بسته بندی پایدار اولویت اصلی دراین شرکت است. ما از مواد بسته بندی کمتری استفاده می‌کنیم و در تلاش هستیم تا بسته‌بندی‌ها را کوچک‌تر کنیم تا بیشتر با آنچه سفارش می‌دهید متناسب باشد. تیم مهندسین ما در حال محاسبه این هستند که چه مقدار ماده را با اطمینان از اینکه کالاهای خود را به دور از هر گونه آسیبی تحویل دهیم، می‌توانیم از جعبه‌های کاغذی حذف کنیم.

جعبه های بازیافتی امازون
جعبه های بازیافتی امازون در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

برای این منظور، آمازون همچنین چیزهای مختلفی را که افراد می‌توانند با جعبه‌های آمازون خود انجام دهند را به آنهایی که تمایل دارند این گزینه را امتحان کنند، پیشنهاد کرده است.

یکی از ایده‌هایی که آمازون پیشنهاد کرده است این است که افراد فرزند کوچکی دارند، می‌توانند از آن جعبه‌ها برای ساخت قلعه استفاده کنند. این شرکت همچنین پیشنهاد می‌کند که کاربران می‌توانند جعبه‌های آنها را به یک خانه گربه، یک ماشین جعبه‌ای، یک آسیاب بادی، یک موشک یا حتی یک لباس روبات تبدیل کنند.

بیشتر بخوانید: رقابت میلیاردرهای جهان

درخواست آمازون از کاربران برای بازیافت جعبه‌ها ایده جالبی است که مردم را بیشتر از قبل به استفاده از این جعبه‌ها وادار می‌کند. کاربران علاقه‌مند برای درست کردن این جعبه‌ها می‌توانند به سایت آمازون مراجعه کنند.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید