1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. جف بزوس به عصبانیت مشتری پاسخ می دهد
اخبار اقتصادیتکنولوژی

جف بزوس به عصبانیت مشتری پاسخ می دهد

جف بزوس به عصبانیت مشتری پاسخ می دهد

جف بزوس به عصبانیت مشتری پاسخ می‌دهد و این پاسخ را در پی تعهد عمومی خود در روز جمعه برای حمایت از جنبش زندگی سیاهان مهم است اعلام کرده است. بزوس این کار را در پاسخ به ایمیل مشتری با انتقاد از پاسخ شرکت خود به مرگ جورج فلوید و اعتراضات مداوم در سراسر کشور علیه نژادپرستی و وحشیگری پلیس سیستمی انجام داد. او پاسخ خود را به طور علنی در اینستاگرام منتشر کرد. در ادامه با برات نیوز همراه شوید.

در حال حاضر، سایت آمازون دارای یک پرچم برجسته با سمبل جنبش «زندگی سیاهان مهم است» در بالای صفحه خود است. با کلیک روی آن به وبلاگی وارد خواهید شد که فعالیت‌های این شرکت را برای پشتیبانی از جوامع سیاه و عدالت نژادی درج می‌کند.

پاسخ-جف-بزوس-به-عصبانیت-مشتری

این مشتری با پرچم مشکل داشته و گفته است: «ورود به سایت آمازون و دیدن زندگی سیاه بسیار نگران کننده است.» این مشتری در ادامه گفت که «زندگی همه مهم است» یک جبهه راست متداول برای جلب انتقاد از جنبش «زندگی سیاهان مهم است» است.

بیشتر بخوانید: واکنش‌ها به عکس‌های نژادپرستانه در آمازون منجر به حذف آنها شد

بزوس در بخشی از پاسخ خود گفت: «زندگی سیاهان مهم است» به معنای اینکه زندگی دیگران مهم انگاشته نشود، نیست. جنبش «زندگی سیاهان مهم است» به نژادپرستی و خطر نابرابری نژادی که سیاهپوستان آمریکا در سیستم قضایی و دادگستری ما با آن روبرو هستند، اشاره دارد.»

مارک زاکربرگ مدیر عامل فیسبوک همچنین در ایمیل ارسال شده در عصر روز جمعه به کارکنان خود، گفت: «به تمامی اعضای جامعه سیاه ما می‌گویم که من در کنار شما هستم. زندگی شما و تمامی سیاهپوستان آمریکا برای ما مهم است.»

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست