فناوری

جمع آوری کمک های مالی اینستاگرام

جمع آوری کمک های مالی اینستاگرام

جمع آوری کمک های مالی اینستاگرام برای اهداف شخصی اقدام تازه این شرکت بزرگ برای کمک به افراد در زمینه تامین مالی آنها است. در ادامه با برات نیوز همراه باشید.

آیا افراد نیاز به سرمایه گذاری چیزی در اینترنت دارند؟ آیا افراد برای جمع‌آوری پول به هدف پرداخت هزینه‌هایشان به کمک نیاز خواهند داشت؟

در  سال‌های اخیر Gofundme تقریبا از پلتفرم‌های اصلی جمع‌آوری کمک‌های مالی بوده است. اما به نظر می‌رسد که اینستاگرام اکنون می‌خواهد خود این اقدام را انجام دهد چرا که این شرکت اعلام کرده است که آنها در حال آزمایش ویژگی‌های مشابه هستند.

بیشتر بخوانید: اینستاگرام فعلا فیلتر نمی شود

به گفته اینستاگرام، از امروز، ما روش جدیدی را برای جمع‌آوری پول برای یک هدف شخصی، مانند خود افراد، تجارت‌های کوچک، یک دوست یا دلیلی که برای شما مهم است، در دست داریم. ما با یک آزمایش کوچک در ایالات متحده، انگلستان و ایرلند، در Android  و سپس iOS شروع خواهیم کرد.

جمع آوری کمک های مالی اینستاگرام
جمع آوری کمک های مالی اینستاگرام برای دلایل شخصی

 

این شرکت ادعا کرده است که با معرفی این ویژگی به طور مستقیم در پلتفرم خود، این امکان را برای افرادی که از قبل در آن بودند فراهم می‌کند تا بتوانند کمک‌های مالی برای افرادی که به دنبال جمع‌آوری وجه برای یک هدف شخصی هستند را جمع کنند. اینستاگرام برای اطمینان از واجد شرایط بودن آنها، هر جمع‌آوری کننده کمک‌های مالی را بررسی می‌کند و هر رویداد به مدت ۳۰ روز اجرا می‌کند، اگرچه این برنامه قابل تمدید است.

کاربرانی که کمک مالی دارند هم می‌توانند در صورت تمایل، ناشناس بمانند. جمع آوری کمک های مالی اینستاگرام برای اهداف شخصی در حال حاضر تحت آزمایش است و انتظار می‌رود هم اکنون برای کسانی که در ایالات متحده، انگلیس و ایرلند زندگی می‌کنند در دسترس باشد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید