ایرانمنتخب سردبیر

حق عضویت برای خودروی بی ‌ام ‌دبلیو

حق عضویت برای خودروی بی ‌ام ‌دبلیو

در گذشته‌ای نه چندان دور، هر چیزی که خریداری می‌کردید بدون اما و اگر به شما تعلق داشت. اما متأسفانه شرکت بی‌ام‌دبلیو طرح جدیدی را برای صاحبان خودروهای خود ارائه داده است که قطعا اعتراضات زیادی را به ‌همراه خواهد داشت. حق عضویت برای خودروی بی ‌ام ‌دبلیو نام این طرح جدید است. این طرح، بخش جدیدی از فروشگاه ConnectedDrive این شرکت است. این‌طور به ‌نظر می‌رسد که شرکت بی‌ام‌دبلیو قصد دارد برای این که به صاحبان خودرو اجازه استفاده از یک‌ سری ویژگی‌های مخصوص خودروهایشان را بدهد، از آن‌ها مبلغی را به‌عنوان حق عضویت برای خودروی بی ‌ام ‌دبلیو دریافت کند. به بیان ساده‌تر، بی‌ام‌دبلیو خودرویی با تمام ویژگی‌های مورد علاقه‌ی مشتریان خود تولید کرده و برخی از این ویژگی‌ها را قفل خواهد نمود. در نتیجه، مشتریان برای استفاده از آن‌ها باید هزینه‌ای را تحت عنوان عضویت ویژگی‌های بی‌ام‌دبلیو پرداخت نمایند.

حق عضویت برای خودروی بی ‌ام ‌دبلیو نام این طرح جدید است. این طرح، بخش جدیدی از فروشگاه ConnectedDrive این شرکت است.

طبق گفته بی‌ام‌دبلیو: ایده‌ی این طرح، ارائه‌ی «انعطاف‌پذیری مالی» به مشتریان است؛ به این صورت که آن‌ها می‌توانند انتخاب کنند که در چه زمان به چه ویژگی نیاز دارند و آن را خریداری کنند. به عنوان مثال، مشتری‌ها این حق انتخاب را دارند که در هوای گرم تابستان، عضویت ویژگی‌های بی‌ام‌دبلیو برای ویژگی گرم‌کن صندلی را پرداخت نکنند و در زمستان که هوا سرد است هزینه استفاده از آن را پرداخت نمایند.

در هنگام فروش خودرو نیز خریدار جدید به‌ جای پرداخت هزینه‌ی تمام ویژگی‌های اضافه خودرو، می‌تواند انتخاب کند که کدام ویژگی‌ها برایش کاربردیست و فقط برای آن‌ها عضویت ویژگی‌های بی‌ام‌دبلیو را دریافت کند.

از آنجایی که این خبر به این معنی است که بی‌ام‌دبلیو به‌طور مستمر از طریق عضویت ویژگی‌های بی‌ام‌دبلیو درآمد کسب می‌کند، قابل درک است که چرا این شرکت تصمیم به عملی کردن این طرح گرفته؛ اما همانطور که گفتیم، تصور ما این است که بسیاری از صاحبان خودروهای بی‌ام‌دبلیو از این خبر چندان خوشحال نخواهند شد و اعتراض خود را عنوان خواهند کرد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید