1. خانه
  2. منتخب سردبیر
  3. حمایت از مدیران مسئله دار، معضلی ادامه دار!
منتخب سردبیر

حمایت از مدیران مسئله دار، معضلی ادامه دار!

حمایت از مدیران مسئله دار از سوی دولت در هر دوره ای از معضلاتی است که همواره شاهد آن بوده و هستیم؛ یکی از این مدیران که چندی است سوژه رسانه ها قرار گرفته مدیر عامل فولاد خراسان است.

به گزارش برات نیوز، در دوره وزارت محمد شریعتمداری، کسری غفوری به عنوان مدیر عامل فولاد خراسان منصوب شد و این انتصاب با واکنشهای بسیاری از جناحهای مختلف روبه رو شد.

سایت “دیده بان ایران” در گزارشی با انتقاد شدید از وزیر کار دولت سیزدهم در این خصوص نوشت:

«کسری غفوری مدیرعامل دوتابعیتی فولاد خراسان با لابی سنگین تاجگردون و خداداد غریب پور در دوره وزارت محمد شریعتمداری به عنوان مدیرعامل فولاد خراسان منصوب شد.

از ابتدای دولت سیزدهم و با روی کار آمدن عبدالملکی بعنوان وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بارقه امیدی در دل نیروهای مومن و معتقد به نظام در راستای مبارزه با فساد ایجاد شد که در این دوره حتما اقدامات قابل توجهی در مبارزه با فساد سازمان یافته در شرکت های زیرمجموعه وزارت کار صورت خواهد پذیرفت.

با توجه به اینکه یکی از شعارهای عبدالملکی نیز مبارزه با فساد بود و در این حوزه در ستاد وزارت کار و برخی شرکت ها اقدامات قابل تحسینی رخ داد انتظار میرفت که در بقیه صندوق های تابعه نیز با همین روحیه انقلابی و فساد ستیزی اقدام میشد.

بیت الله برقراری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان ، کشاورزان و عشایر در آبان ماه سال گذشته منصوب گردیدند وانتظار آن میرفت که جابجایی مدیرعامل مسئله دار فولاد خراسان از اولین اولویت های ایشان باشد اما متاسفانه هم اکنون و با گذشت حدود هفت ماه نه تنها کسری غفوری مدیرعامل فولاد خراسان جابجا نشده اند بلکه در مقابل عزل ایشان نیز تاکنون مقاومت کرده اند.

فساد حاکم بر فولاد خراسان را چند ماهی است اکثر رسانه های جریان انقلابی و دلسوز نظام و همچنین دستگاه های نظارتی به دولت و وزارت کار گوشزد کرده اند اما علت این نوع مقاومت و بی تفاوتی وزیر کار و برقراری مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان ، کشاورزان و عشایر در این خصوص جای تامل دارد.

نکته جالب دیگر آن است که در هفته گذشته وزارت کار مراسمی را تحت عنوان تقدیر از بنگاه های برتر اقتصادی با حضور عبدالملکی وزیر کار برگزار نمود و در اقدامی عجیب تر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان کسری غفوری را به عنوان نماینده و مدیر برتر خود جهت حضور در این مراسم معرفی کرد.

حال بیت الله برقراری باید به افکار عمومی و جریان انقلابی پاسخگو باشد که جریان از چه قرار است؟! آیا در این مدت بیش از ۶ ماه فرصت کافی برای شناخت مفسده های موجود در فولاد خراسان و مسائل بوجود آمده نبوده است؟! یا اینکه مسائل دیگری در پشت صحنه وجود دارد و دیگران از آن بی خبرند و یا اینکه آقای برقراری از شعار مبارزه با فساد و برکناری بانیان وضع موجود عدول کرده اند؟!»

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

یک × پنج =

فهرست