بازی

خداحافظی با ایکس باکس وان ایکس

خداحافظی با ایکس باکس وان ایکس

ایکس باکس وان تقریبا یک دهه پیش عرضه شده بود. نسخه‌ای ارزان‌تر از آن تحت عنوان ایکس باکس وان اس هم پس از آن تولید شد. در نهایت گران‌ترین و البته قدرتمندترین نسخه از این سری تحت عنوان ایکس باکس وان ایکس هم به بازار آمد. با این حال به نظر می‌رسد که عمر ایکس باکس وان ایکس از بقیه هم خانواده‌هایش کوتاه‌تر باشد. شایعاتی از نزدیک بودن خداحافظی با ایکس باکس وان ایکس به گوش می‌رسد. در این مطلب برات نیوز به شواهدی مبنی بر حقیقت داشتن این شایعه پرداخته‌ایم.

این شایعه از آن جا منتشر شد که نشریه‌ای استرالیایی اعلام کرد که از دو نمایندگی مایکروسافت در این کشور شنیده است که احتمالا دیگر موجودی جدید از کنسول‌های ایکس باکس وان ایکس نداشته باشند. مدارک بیشتری از این موضوع را می‌توان در سایت این دو نمایندگی مشاهده کرد. جایی که فقط ایکس باکس وان اس و ایکس باکس سری ایکس برای فروش قرار داده شده است. ایکس باکس سری ایکس، نسل بعدی کنسول‌های بازی مایکروسافت است.

نزدیک بودن زمان خداحافظی با ایکس باکس وان ایکس
سری ایکس باکس وان، از محبوب‌ترین کنسول‌های بازی است

در نسخه استرالیایی سایت آمازون هم روی کنسول‌های ایکس باکس وان ایکس، برچسب اتمام موجودی زده شده است. گرچه برخی از فروشگاه‌ها که هنوز این کنسول را در انبار خود دارند، اقدام به فروش آن می‌کنند. تا اینجا فقط به موجود نبودن ایکس باکس وان ایکس در استرالیا اشاره کردیم. حالا باید بگوییم که اتفاقا در سایت مایکروسافت هم، به اتمام موجودی این دستگاه اشاره شده است. مایکروسافت هنوز به طور رسمی موضع خود در رابطه با خداحافظی با کنسول ایکس باکس وان اعلام نکرده است. اگر این خبر درست باشد، مطمئنا شگفتی‌های زیادی را برخواهد انگیخت. چرا که شاید ایک باکس وان اس، انتخاب مناسب‌تری برای کنار گذاشته شدن بود.    

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید