تکنولوژی

توقف فعالیت مراکز امور مشترکین همراه اول

خدمات همراه اول

به‌گزارش برات نیوز، فعالیت 21 مرکز مخابراتی در استان تهران که موظف به انجام امور مشترکین و ارائه خدمات همراه اول بودند، متوقف شد.

روابط عمومی مخابرات منطقه تهران در گزارشی اعلام کرده است که تمامی فعالیت‌های مربوط به پاسخگویی مشتریان و ارائه خدمات شرکت ارتباطات سیار را که در مراکز مخابراتی منطقه تهران انجام می‌شد، در 3 فاز جداگانه حذف و به دفاتر پیشخوان دولت و مراکز مخابراتی منتخب منتقل می‌شوند.

بیشتر بخوانید: همراه اول بزرگترین مرکز داده غرب و شمال‌غرب ایران را در تبریز افتتاح می‌کند

در فاز نخست این انتقال، از ابتدای تیرماه انجام امور مشتریان همراه اول در 21 مرکز مخابرات منطقه تهران به مراکز مخابراتی منتخب و دفاتر پیشخوان دولت منتقل شده و مشتریان می‌توانند جهت دریافت خدمات همراه اول به آدرس های اعلام شده و یا نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند.

لازم است این نکته را هم اضافه کنیم که مشتریان شرکت ارتباطات سیار می‌توانند برای اطلاع از نشانی مراکز منتخب و یا فهرست خدمات قابل ارائه همراه اول در مراکز منتخب مخابراتی و یا دفاتر پیشخوان دولت بصورت جداگانه به سایت مخابرات منطقه تهران به آدرس WWW.TEHRAN.TCI.IR مراجعه و یا با شماره 2021 واحد ارتباط مردمی مخابرات منطقه تهران تماس بگیرند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید