درحالی که از امروز اول آذرماه جاری محدودیت های جدید کرونا شروع شده و بازارها تقریبا در رکود به سر می برند نایب رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین خبر داده است.

به گزارش برات نیوز، اسد کرمی با توجه به اجرای محدودیت های جدید کرونا درباره انجام خرید و فروش خودرو اظهار کرده است :هیچ خرید و فروشی از طریق مغازه‌ها و بنگاه‌های رسمی انجام نمی‌شود و فقط از طریق سایت‌ها در حال انجام است.

وی درباره اینکه درزمان اجرای طرح محدودیت های جدید کرونا آیا نمایشگاه های فروش خودرو تعطیل است یا خیر گفت: همه نمایشگاه‌ها و بنگاه‌های رسمی به دستور وزارت بهداشت تعطیل هستند، اتحادیه ما نیز شامل این محدودیت می‌شود.

بیشتر بخوانید: کاهش روزانه قیمت خودرو

خرید و فروش خودرو فقط از طریق سایت

بنابراین امروز فروش خودرو فقط از طریق سایت‌های اینترنتی در حال انجام است. در مورد ارز و دلار نیز وضعیت مشابهی وجود دارد از طریق سایت‌ها خرید و فروش می‌شوند.

وی افزود: بنابراین هیچ خرید و فروشی از طریق مغازه‌ها و بنگاه‌های رسمی انجام نمی‌شود و فقط از طریق سایت‌ها در حال انجام است.

ثابت ماندن قیمت خودرو با ثبات در بازار ارز

گفتنی است این مسئول با اشاره به ثابت ماندن قیمت خودرو معتقد است: با توجه به ثابت ماندن قیمت دلار، قیمت خودرو نیز ثابت مانده است هفته گذشته افزایش و کاهش محسوسی نداشته است.

با توجه به اینکه بازار خودرو مدت طولانی است که دچار آشفتگی و نوسان بوده این روزها با ثبات در قیمت ارز، این بازار نیز با ثبات قیمت در بازار پیش می رود و فعلا در آرامش به سر می برد.

قیمت خودرو طی این مدت با توجه به روند صعودی قیمت ارز بسیار افزایش یافته بود، به طوری که دیگر کسی توان خرید حتی خودروهای داخلی را هم نداشت ولی حالا با توجه به کاهش نسبی قیمت ارز و ثبات فعلی در قیمت ارز قیمت خودرو نیز کاهش یافته و فعلا ثابت مانده است

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *