ایرانمنتخب سردبیر

آیا خودروی ملی جدید تولید می‌شود؟

خودروی ملی جدید

ساخت خودرویی ایرانی و خودروی ملی جدید که بتواند نیاز داخلی مردم را تامین کند یک ضروت ملی و مهم است. خودرویی که از صفر تا صد آن توسط متخصصان ایرانی تولید شود و بتواند شان ایرانیان را هم حفظ کند. این موضوع چند سالی است در کشور مطرح است و مدیران مرتبط با این حوزه درباره آن اظهارنظرهایی کرده اند. با برات نیوز همراه باشید.

بیشتر بخوانید: توقف تولید پراید باید اجرایی شوداز چهره‌های جدید سیاسی در مجلس شورای اسلامی که بر روی این موضوع مانور داده و اعلام کرده که به جدیت پیگیر تولید خودروی ملی در کشور است، علی نیکزاد نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی است که در صفحه شخصی خود گفته ساخت و تولید خودروی ملی جدید یک ضرورت است و این موضوع را تا انتها پیگیری خواهم کرد.

اگر این اتفاق در کشور با کمک متخصصان ایرانی و توانمندی جوانان رخ دهد نویدبخش تحولی اساسی و مهم در صنعت خودروی ملی خواهد بود. اتفاقی که می‌تواند تکانی فناورانه به خودروهای تولید داخل دهد. خودروهایی که به نام ایران و دور از شان فرهنگ و منزلت ایرانی تولید می شوند.

این چهره سیاسی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «کشور و جوانی که می‌تواند ماهواره به فضا پرتاب کند، حتما می‌تواند خودروی ملی در شأن مردمش بسازد؛ در جلسه امروز با سرپرست وزارت صنعت و رئیس دانشگاه علم و صنعت موضوع تولید خودروی ملی در دستور کار قرار گرفت و شخصا این موضوع را تا انتها پیگیری خواهم کرد.»


تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید