1. خانه
  2. خودرو
  3. ایران
  4. آیا خودروی ملی جدید تولید می‌شود؟
ایرانمنتخب سردبیر

آیا خودروی ملی جدید تولید می‌شود؟

خودروی ملی جدید

ساخت خودرویی ایرانی و خودروی ملی جدید که بتواند نیاز داخلی مردم را تامین کند یک ضروت ملی و مهم است. خودرویی که از صفر تا صد آن توسط متخصصان ایرانی تولید شود و بتواند شان ایرانیان را هم حفظ کند. این موضوع چند سالی است در کشور مطرح است و مدیران مرتبط با این حوزه درباره آن اظهارنظرهایی کرده اند. با برات نیوز همراه باشید.

بیشتر بخوانید: توقف تولید پراید باید اجرایی شوداز چهره‌های جدید سیاسی در مجلس شورای اسلامی که بر روی این موضوع مانور داده و اعلام کرده که به جدیت پیگیر تولید خودروی ملی در کشور است، علی نیکزاد نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی است که در صفحه شخصی خود گفته ساخت و تولید خودروی ملی جدید یک ضرورت است و این موضوع را تا انتها پیگیری خواهم کرد.

اگر این اتفاق در کشور با کمک متخصصان ایرانی و توانمندی جوانان رخ دهد نویدبخش تحولی اساسی و مهم در صنعت خودروی ملی خواهد بود. اتفاقی که می‌تواند تکانی فناورانه به خودروهای تولید داخل دهد. خودروهایی که به نام ایران و دور از شان فرهنگ و منزلت ایرانی تولید می شوند.

این چهره سیاسی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «کشور و جوانی که می‌تواند ماهواره به فضا پرتاب کند، حتما می‌تواند خودروی ملی در شأن مردمش بسازد؛ در جلسه امروز با سرپرست وزارت صنعت و رئیس دانشگاه علم و صنعت موضوع تولید خودروی ملی در دستور کار قرار گرفت و شخصا این موضوع را تا انتها پیگیری خواهم کرد.»


تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست