اسامی برندگان هفتمین مرحله قرعه‌کشی محصولات ایران‌خودرو از میان سه‌میلیون و ۶۰۰هزار نفر برای خرید ۹هزار خودرو معرفی شد.

به گزارش برات نیوز، طرح واگذاری خودرو از طریق قرعه کشی در راستای موافقت کمیته خودرو با فروش فوق‌العاده ۱۵۲ هزار دستگاه خودرو توسط شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا تا پایان امسال اجرایی شد .

این طرح با هدف افزایش عرضه خودروبرنامه ریزی شد که بر اساس صدور مجوز از سوی کمیته خودرو، شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا بایدتا پایان سال به ترتیب ۱۱۰ هزار دستگاه و ۴۲ هزار دستگاه (در مجموع ۱۵۲‌هزار دستگاه) و به‌طور متوسط ماهانه به ترتیب ۱۸‌هزار و هفت هزار دستگاه (در مجموع ۲۵ هزار دستگاه) فروش فوق‌العاده با زمان تحویل حداکثر سه ماهه انجام دهند.

برگزاری قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی

بر اساس این موافقت کمیته خودرو، تاکنون دو خودروساز داخلی اقدام به برگزاری هفت دوره ثبت نام و قرعه کشی برای انجام طرح فروش فوق العاده خودروهای تولیدی خود کردند .

مراسم قرعه‌کشی هفتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در این شرکت برگزار شد.

بیشتر بخوانید: هفتمین قرعه کشی سایپا و ایران خودرو

البته با توجه به حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در انجام تمامی مراحل قرعه کشی تولیدات داخلی این دوخودروساز زمزمه های اعتراضات و گلایه هایی نسبت به عدم شفافیت برگزاری در این قرعه کشی و واگذاری خودروها وجود دارد.

مهلت 5 روزه واریز وجه خودرو

با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام قرعه‌کشی این طرح برای تعیین مشتریان نهایی 5 محصول پژو405 flx و پژو206 تیپ 2، سورن پلاس، پژو207 دستی با سقف شیشه‌ای و رانا پلاس مشخص شدند.

پذیرفته‌شدگان تا 5 روز فرصت خواهند داشت نسبت به واریز وجه اقدام کنند. در صورت واریز نشدن مبلغ، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

براساس آمار برای خودروی پژو405 اف‌ال‌ایکس یک‌میلیون و 204هزار و 97 نفر برای دوهزار خودرو، در پژو206 تیپ 2 نیز 942هزار و 805 نفر برای 1500 خودرو، در رانا پلاس نیز 199هزار و 166 نفر برای 1500 خودرو، در سورن پلاس 469هزار و 900 نفر برای 1000 خودرو و پژو207 دستی با سقف شیشه‌ای 773هزار و 925 نفر برای سه‌هزار خودرو اقدام به ثبت‌نام کرده بودند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *