داج Durango Pursuit 2021 و 2021 Charger Pursuitr به دنبال یک تیزر تبلیغاتی در اوایل سال جاری، با ظاهری متفاوت نشان داده شدند.

به نقل از برات نیوز مدل سدان این ماشین، 2021 Charger Pursuit یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک جدید را جایگزین گیربکس پنج سرعته قبلی می‌کند. علاوه بر گیربکس جدید، مدل V۶ به چهار چرخ متحرک و همچنین اسب بخار و گشتاور افزایش یافته، دست می‌یابد.

داج به جزئیات خاصی نپرداخته است، اما این ماشین باید ۳۰۰ اسب بخار (۲۲۴ کیلووات / ۳۰۴ اسب بخار) و ۲۶۴ پوند فوت (۳۵۸ نیوتن متر) گشتاور داشته باشد. اگر چنین باشد، کمی افزایش در ۸ اسب بخار (۶ کیلووات / ۸ اسب بخار) و ۴ پوند فوت (۵ نیوتن متر) خواهد بود.

موتور ۵.۷ لیتری V۸ تغییر می‌کند، اما با پیشرانه تمام چرخ، دیگر در دسترس نخواهد بود. این احتمالاً برخی افسران پلیس را ناامید خواهد کرد، اما داج گفت: « این ترکیبات جدید پیشرانه، از مشخصات عملکرد قبلی Charger Pursuit در تمام دسته‌های اصلی شتاب، ترمز و هندل گرد هم آمده و یا از آن فراتر می‌روند.»

این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که به لطف گیربکس ۸ سرعته جدید، مصرف سوخت بهبود خواهد یافت. علاوه بر به روزرسانی پیشرانه، 2021 Charger Pursuit به سازگاری استاندارد Android Auto و Apple CarPlay و همچنین افزایش وزن ناخالص خودرو GVWR) ۵۵۰۰) پوند برای جابجایی بار اضافی دست می‌یابد.

این سدان همچنین دارای تنظیم حداکثر سرعت ۱۴۰ مایل در ساعت (۲۲۵ کیلومتر در ساعت) با قابلیت پیکربندی و محدود کردن حداکثر سرعت برای نیازهای خاص اورژانسی برای مشتریان است.

داج Durango Pursuit 2021 و 2021 Charger Pursuitr
داج Durango Pursuit 2021 و 2021 Charger Pursuitr

داج Durango Pursuit 2021 هم دقیقاً مانند نسخه غیرنظامی تغییر چهره می‌دهد. این مدل همچنین از چرخ‌های آلیاژی برای فولادهای مشکی جدید با درپوش‌های مرکزی کروم دوری می‌کند.

موتورهای ۳.۸ و ۵.۷ لیتری V۸،هم تغییر می‌کنند، اما این مدل بیش از ۲۰ ویژگی استاندارد جدید از جمله دنده است که اکنون روی صفحه ابزار نصب شده است. داج می‌گوید که این تغییر به آزادسازی فضای با ارزش در منطقه کنسول مرکزی کمک می‌کند.

این مدل همچنین دارای چهار سوییچ کمکی قابل برنامه‌ریزی و صندلی‌های جلوی مخصوص پلیس برای قرار دادن کمربندهای وظیفه است. از دیگر نکات برجسته این خودرو می توان به سیستم کنترل آب و هوا سه منطقه ای K۹ دوستانه و بسته ترمز سنگین هم اشاره کرد.

Dodge Charger Pursuit از اواخر امسال تولید می‌شود، در حالی که Durango Pursuit در اوایل سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *