آمازون داشبورد خانه‌ های هوشمند را به تبلت‌های مدل fire اضافه می‌کند تا مشتریان این تبلت‌ها را انتخاب کنند. وچراغ‌های هوشمند، دوربین‌ها، ترموستات‌ها، سوئیچ‌ها و دوشاخه‌ها را با استفاده از تلفن‌های همراه خود مدیریت کنند. 

به گزارش برات‌نیوز آمازون داشبورد خانه‌ های هوشمند را به تبلت‌های مدل fire اضافه می‌کند تا مشتریان این تبلت‌ها را انتخاب کنند.

این قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا به جای دستورات صوتی ابزارهای هوشمند خانه‌ی خود را به وسیله‌ی لمس مدیریت کنند این قابلیت برای تبلت‌های مدل:

Amazon fire 7(2019), HD 8 (2018 and 2020), HD 10 (2019) فعال شده است.

 

تبلت‌های فایر آمارون_داشبورد خانه‌ های هوشمند
اضافه شدن داشبورد خانه‌ های هوشمند به تبلت‌های فایر آمارون

داشبورد خانه‌‌های هوشمند برروی گوشه‌ی چپ نوار پیمایش قابل دسترسی خواهد بود این قابلیت حتی در هنگام قفل بودن صفحه نیز فعال است.

این به روزرسانی تبلت Fire را به یک مرکز کنترل برای لیست در حال رشد آمازون از دستگاه‌های مجهز به الکسا ، از جمله Echo جدید و کروی تبدیل می‌کند.

بیشتر بخوانید:

قدرت گرفتن فروشگاه آنلاین آمازون به لطف ویروس کرونا

سازندگان خانه‌های هوشمند رقیب مانند گوگل و اپل نیز  برنامه‌های مشابه خانگی را برای دستگاه‌های خود در نظر گرفته اند ، بنابراین آیا آمازون است که می‌تواند این رقابت را ببرد؟

آمازون با معرفی کردن صفحه‌ی داشبورد دستگاه در Engadget، تصریح کرد که این محصول از محصولات خانه‌ی هوشمند که با الکسا کار می‌کنند، مانند چراغ‌های هوشمند، دوربین‌ها، ترموستات‌ها، سوئیچ‌ها و دوشاخه‌ها پشتیبانی می‌کند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *