1. خانه
 2. اقتصاد
 3. ارز دیجیتال و رمز ارز
 4. درآمدتان را ۶ برابر کنید!
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

درآمدتان را ۶ برابر کنید!

درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین

این روزها خیلی از مردم برای حفاظت از دارایی خود به فکر روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری افتاده‌اند. از خرید طلا و سکه گرفته تا ذخیره‌ی دلار و خرید و فروش سهام. برخی ایرانیان نیز همگام با سایر نقاط جهان به سراغ خرید بیت کوین و ارزهای دیجیتال رفته‌اند. این افراد آرزو می‌کنند که ای کاش زودتر سرمایه‌گذاری روی رمزارز را یاد می‌گرفتند. از تابستان سال ۹۶ تاکنون ارزش پول ما حدوداً به یک ششم کاهش پیدا کرده است. این یعنی از سه سال قبل تاکنون شما باید درآمد خود را به ۶ برابر افزایش داده باشید تا بتوانید قدرت خرید خود را حفظ کنید. پس اگر نسبت به سه سال قبل خود ۶ برابر درآمد ندارید، باید به فکر راه چاره ای درست باشید. حالا باید چه کار کرد؟ وبینار وبینار آشنایی با روش های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین می‌تواند کمک شما باشد.

برای افزایش درآمد چه باید کرد؟

خوشبختانه یکی از این راهکارها با توجه به  شرایط تحریم‌شده کشور، حوزه بلاک چین و کریپتوکارنسی یا همان خرید و فروش ارزهای دیجیتال است، اما این حوزه نیز مانند هر حوزه دیگری دارای مخاطراتی است که اگر کسی بدون شناخت کافی وارد آن شود، می‌تواند باعث از دست رفتن کل سرمایه‌‌اش شود.

در حوزه ارزهای دیجیتال و بیت کوین، روش های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد اما در واقع فقط ۲ + ۸ روش درآمدی، واقعی هستند و ارزش وقت گذاشتن دارند. از این روش‌ها، هشت روش اول، اصلی و دو روش بعدی، فرعی هستند. بقیه روش هایی که تحت عنوان فاست‌ها، درآمد قطره‌ای یا درآمد به‌ازای کلیک و تماشای ویدیو معرفی می‌شوند، همگی روش‌هایی هستند که جز اتلاف وقت و انرژی، سود و درآمدی ندارند.

وبینار آشنایی با روش های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین

در این بین عده‌ای افراد سودجو و کلاهبردار نیز هستند که به دلیل علم و دانش ناکافی افراد، روش‌هایی را تحت عنوان درآمد از ارز دیجیتال معرفی می کنند که هیچ‌کدام جز پر کردن جیب خودشان، هدف دیگری ندارند.

به همین علت وبسایت ارز دیجیتال کوین‌نیک با همکاری آکادمی فدوی و آکادمی رشد شیراز، تصمیم گرفته تا در قالب یک وبینار، روش‌های کسب درآمد واقعی از ارزهای دیجیتال را آموزش دهد. 

در وبینار وبینار آشنایی با روش های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین در ابتدا در مورد فناوری بلاک چین و جایگاه ارزهای دیجیتال در آن صحبت می‌شود و سپس به بررسی میزان سودآوری این حوزه و روش‌های کلاهبرداری مرسوم در این حوزه پرداخته می‌شود و در نهایت انواع روش‌های درآمدزایی از طریق ارزهای دیجیتال بررسی و مخاطرات و نکات مربوط به هر کدام از این روش ها ارائه می‌شود.

شما با شرکت در این وبینار علاوه بر کسب دانش و اطلاعات کافی در زمینه ارزهای دیجیتال، در کار خیر نیز سهیم می‌شوید چون کل هزینه‌ای که بابت این وبینار پرداخت می‌کنید به موسسه خیریه‌ی سیب سرخ پرداخت خواهد شد.

سرفصل‌های این وبینار چه هستند؟

 • بررسی تکنولوژی بلاک چین
 • بررسی جایگاه بیت کوین و ارزهای دیجیتال در تکنولوژی بلاک چین
 • بررسی میزان سوددهی بازارهای مالی مختلف
 • بررسی میزان سوددهی ارزهای دیجیتال و مخاطرات این حوزه
 • بررسی انواع روش‌های کلاهبرداری از طریق ارزهای دیجیتال
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و مخاطرات آن
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق ترید یا خرید و فروش ارزهای دیجیتال و مخاطرات آن
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق برنامه‌نویسی و مخاطرات آن
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق ماینینگ یا استخراج و مخاطرات آن
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق بستر فراهم شده پروژه‌های کریپتوکارنسی
 • بررسی روش‌های درآمدزایی از طریق فروش کالا و خدمات
 • بررسی قانونی بودن یا نبودن ارزهای دیجیتال در ایران

مخاطبین این وبینار چه کسانی هستند؟

 • افرادی که به فکر کسب درآمد از حوزه ارز دیجیتال و بیت کوین هستند.
 • افرادی که از درآمد و سرمایه‌گذاری‌های خود راضی نیستند.
 • افرادی که به فکر حفظ ارزش پول‌ها و دارایی‌های خود هستند.
 • افرادی که به فکر داشتن درآمد ارزی هستند.
 • افرادی که با روش‌های اصلی درآمدی در حوزه ارز دیجیتال و مزایا و مخاطرات هر یک آشنایی ندارند.
 • افرادی که می‌خواهند در سال ۲۰۲۰ نتایج متفاوتی بگیرند و متمایز از بقیه باشند.
 • تمام افراد علاقه‌مند به حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

مدرس این وبینار کیست؟

امید فدوی مشاور و مدرس دوره‌های سرمایه گذاری و ترید ارزهای دیجیتال و بیت کوین است که تاکنون بیشتر از 600 نفر در کلاس‌های حضوری او شرکت کرده اند. او مدرس دوره غیرحضوری نوابغ ارز دیجیتال نیز هست.

پیش نیازهای این وبینار چیست؟

این وبینار نیاز به هیچ پیش‌نیازی ندارد و تمام مطالب با جزئیات کامل بیان می شود. 

به چه طریقی باید در این وبینار شرکت کنم؟

برای شرکت در این وبینار تنها به یک لپ‌تاپ یا سیستم کامپیوتری که متصل به اینترنت باشد، نیاز دارید.

این وبینار کی برگزار می‌شود؟

وبینار آشنایی با روش های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین در دو جلسه‌ی دو ساعته در تاریخ ۱۶ و ۲۳ مرداد از ساعت ۱۲ تا ۱۴ برگزار می‌شود. از امروز تا ۱۶ مرداد برای ثبت‌نام در این وبینار فرصت دارید.

در صورتی که نتوانم در ساعت برگزاری وبینار شرکت کنم و یا مشکلی در اتصال اینترنتی و یا سایر مشکلات احتمالی رخ دهد باید چه کاری انجام دهم؟

جای هیچ نگرانی وجود ندارد چون این وبینار به صورت کامل ضبط می‌شود و فیلم آن در اختیار تمام شرکت‌کنندگان قرار می گیرد.

آیا برای دریافت فیلم ضبط شده وبینار باید کار خاصی انجام دهم؟

خیر، فیلم وبینار در اختیار تمام شرکت‌کنندگان قرار میگیرد.

آیا روش های درآمدزایی ارائه شده، تست‌شده و کاربردی هستند و می‌شود از طریق آن‌ها واقعاً، به کسب درآمد پرداخت؟

بله، تمام روش‌های ارائه شده در این وبینار عملی هستند، اما مسلماً هر روش درآمدزایی با توجه به مخاطرات آن به درد گروهی خاص از افراد می‌خورد.

هدف از برگزاری این وبینار چیست؟

این وبینار با همکاری سه مجموعه کوین نیک، آکادمی رشد شیراز و آکادمی امید فدوی برگزار می شود و هدف آن صرفا ارائه دانش و آگاهی لازم به هموطنان عزیز در مورد بازار پرنوسان و البته پرسود ارز دیجیتال است. این روزها تبلیغاتی با هدف خالی کردن جیب مردم و بزرگنمایی بیش از حد این حوزه در جریان است. ما در این وبینار با توضیح تمام کلاهبرداری‌ها و دروغ‌های تبلیغاتی، راه‌های حقیقی کسب درآمد را به شما آموزش می‌دهیم.

هزینه شرکت در این وبینار چقدر است؟

هزینه‌ی ثبت‌نام و شرکت در وبینار آشنایی با روش های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین، سی هزار تومان است که به‌صورت آنلاین و در سایت ایسمینار پرداخت خواهد شد.

هزینه ای که برای شرکت در این وبینار صرف می کنم کجا هزینه می شود؟

تمام هزینه دریافتی بابت شرکت در این وبینار صرف موسسه سیب سرخ خواهد شد و سه مجموعه کوین نیک، آکادمی رشد شیراز و آکادمی امید فدوی هزینه‌ای بابت این وبینار دریافت نخواهند کرد.

چطور در این وبینار ثبت‌نام کنم؟

برای ثبت‌نام در وبینار می‌توانید به لینک زیر در وب سایت ایسمینار مراجعه کنید. 

ثبت‌نام در وبینار آشنایی با روش های واقعی درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین

یادگیری قوانین دنیای ارز دیجیتال و چگونگی سرمایه‌گذاری در آن به همراه روش‌های مقابله با کلاهبرداری حالا به دانشی ضروری در جهان تبدیل شده است. هرکسی که می‌خواهد با خرید و فروش بیت کوین و باقی آلت‌کوین‌ها، از سرمایه‌ی خود محافظت کرده و آن را چند برابر کند، باید این دانش را فرا بگیرد. فراموش نکنید که بسیاری از تحلیلگران اقتصادی، جهان فردا را دنیای بلاکچین می‌نامند که ارزهای دیجیتال تنها اتاقی کوچک از آن به حساب می‌آیند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست