درباره برات نیوز

برات نیوز رسانه‌ای جوان در حوزه اقتصاد است. برات نیوز رسانه‌ای برای کسب و کارها و علاقه مندان به حوزه اقتصاد خواهد بود که با تیمی جوان در تلاش است تا محیطی به دور از جنجال و سر و صدا برای بررسی اتفاقات و خبرهای روز باشد .

بهار سیار

سردبیر

بهار از سال ۸۲ تا ۹۴ مدیر روابط عمومی ماهنامه رایانه خبر و مشاور رسانه‌ای چند برند درحوزه تکنولوژی بوده و ارزش‌ افزوده‌ کارش رو تبدیل نیروهای زیرمجموعه‌اش به مدیران موفق آینده میدونه.

آیلین سیروس

دبیر تحریریه

بعد از پایان کارشناسی در رشته ارتباطات وارد دنیای مطبوعات شدم
متاسفانه روزنامه نگاری در ایران امنیت شغلی بسیار پایینی داره و معلوم نیست امروز که داری توی یه نشریه مینویسی فردا اون نشریه منتشر میشه یا نه؟!
اما این معضل باعث شد در روزنامه ها، نشریات و خبرگزاریهای متعدد و معتبر بنویسم و تجربه کسب کنم
حوزه اقتصاد حوزه اصلی م هست
بعد از اتمام ارشد ارتباطات با تیم حرفه ای برات نیوز مشغول همکاری شدم و حالا در این پایگاه خبری که تجربه بسیار خاص و ویژه ایه با آدمهای درجه یک روزهای خوبی رو سپری می کنم
آیلین سیروس هستم و عرفان ، یوگا، و متافیزیک از علاقه های ویژمه ،
رفتن به کنسرت و دنیای موسیقی حالمو دگرگون میکنه
نوشتن جزء لاینفک زندگیمه و نوشتن حقیقت و تبدیل شدن رسانه ها به فضای حقیقی آرمانمه

مریم لیلاز

روابط عمومی

مریم فارغ ‌التحصیل رشته اقتصاده و از ارتباط با آدم‌های جدید لذت می‌بره. عاشق رنگ‌ها و فضاهای پر انرژیه و توی کارش دقیقه و دوست داره همه‌چی مرتب باشه.

ندا سهیلی

نویسنده

مسوول ثبت به سلیقه خودش اسمم رو گذاشته سمیه ، 22 سالی هست که برخلاف میل قلبیم، کارم روزنامه نگاری و خبرنگاریه، از این 22 سال بخش عمده ایش رو خبرنگار حوزه فناوری و ارتباطات بودم و حدود دوسالی هم هست که با برات نیوز به عنوان خبرنگار حوزه اقتصادی کار میکنم، خوشحالم از این همکاری چون ارامش رو کنار تیم حرفه ای این سایت خبری تجربه میکنم، قبل از برات نیوز، دبیر سایت خبری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم بودم اما کارکردن تو بدنه دولت خیلی سخته و کلا باید بگم بخش خصوصی رو عشق است، سفر کردن اونم از نوع ایرانگردی از علایق اصلی من هست و معقتدم بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، اگر وقت خالی هم گیر بیارم که معمولا نمیارم مشغول مطالعه و سرچ کردن هستم، من ندا سهیلی هستم 40 ساله خوشحالم که براتون می نویسم

بابک سرانی آذر

نویسنده

متولد 1359 با موهای سفید شده از شدت ارث و حرص، شیفته زیست شناسی و ژنتیک اما خبرنگار ورزشی، اجتماعی به مدت دو دهه فعالیت فشرده و پر از فراز و نشیب، دوست دار فلسفه ورزی و حالا، کارشناس تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ، عضوی از خانواده بزرگ هلدینگ نیک اندیش و مجموعه خبری تحلیلی برات نیوز.
پس از تجربه مقطعی مهاجرت به آمریکای شمالی مطمئن شدم که دنیا بسیار کوچک است و ارزش باز شدن کامل چشم را برای تماشا کردن ندارد
ترک اعتیاد به خبرنگاری برایم ممکن نیست، فلسفه ورزی واجب الوجوب زندگی شده، برگزاری کارگاه های آموزشی در دو حوزه داوطلبی و دیگر خواهی همچنین فلسفه و رواندرمانگری نزد عطار و مولانا نیز بخشی از زندگی این سوت سوتک سیاه شده است.

فهرست