اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

امکان دستگیری وارث سامسونگ به علت اتهام فساد مالی

امکان دستگیری وارث سامسونگ به دلیل اتهام فساد مالی

امکان دستگیری وارث سامسونگ به علت اتهام فساد مالی خبر جدیدی است که در روزهای اخیر سر و صدای زیادی کرده و چهره این فرد را بیش از پیش مخدوش کرده است. لی جائه یونگ، معاون رئیس کمپانی سامسونگ و رهبر حقیقی گروه تجمیع شده سامسونگ، ممکن است بزودی به زندان بازگردد. در ادامه با برات نیوز همراه شوید.

دادستان‌ها به دنبال حکم بازداشت علیه لی، معروف به جی یی لی در غرب، هستند و استدلال می‌کنند که لی باید هنگام بازجویی درباره ادعاهای جدید علیه او، بازداشت شود. بحث و جدال حقوقی جدید شامل ادغام دو گروه تجاری از شرکت سامسونگ یعنی Cheil Industries و Samsung C&T سامسونگ در سال ۲۰۱۵ است. لی متهم به کلاهبرداری در حسابداری است که گفته می‌شود می‌تواند به او در کسب قدرت بیشتری در قبال موروثی بودن این شرکت کمک کند.

امکان دستگیری وارث سامسونگ

به گزارش رویترز، هفته گذشته سامسونگ اعلام کرد که این به دور از عقل سلیم است که لی مستقیما درگیر این مساله باشد. لی صبح امروز در سئول در جلسه دادرسی شرکت کرد و در حال حاضر منتظر است تا بداند که آیا او دوباره دستگیر خواهد شد یا نه. درصد امکان دستگیری وارث سامسونگ به علت اتهام فساد مالی بسیار زیاد است.

دادگاه‌ها می‌توانند تا ۲۰ روز بازداشت را تعیین کرده تا دادستان‌ها پرونده را تشکیل دهند، در این مرحله ممکن است مظنون تا شش ماه بازداشت شود. این تصمیم ممکن است امروز یا فردا اجرا شود. این یک روند ناآشنا برای لی و پایان مشکلات قانونی در صورت رد کردن درخواست دادستان‌ها نخواهد بود.

وارث سامسونگ پس از دستگیری در فوریه ۲۰۱۷ تقریباً یک سال را در زندان به سر برد و در نهایت به دلیل نقشش در رسوایی فساد متزلزل که پارک گئون هیه، رئیس جمهور سابق کره جنوبی را از کار برکنار کرد، مقصر شناخته شد. لی با استیناف آزاد شد، اگرچه دیوان عالی بعدا دستور داد که تجدیدنظر مجدد در این زمینه صورت گیرد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید