1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز-طلا-سکه
  4. روند نزولی دلار و رسیدن به کانال 40 هزار
ارز-طلا-سکهمنتخب سردبیر

روند نزولی دلار و رسیدن به کانال 40 هزار

دلار

با توجه به استمرار روند نزولی قیمت دلار در بازار، دلار به 40 هزار تومان رسید.

به گزارش برات نیوز؛ در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه قیمت هر اسکناس دلار ۴۰هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت هر اسکناس دلار امروز (دوشنبه 22 اسفندماه) 40 هزار و 300 تومان و قیمت حواله دلار 36 هزار و 700 تومان کشف شد.

درج قیمت اسکناس و حواله دلار و یورو در سایت بازار متشکل

از 8 اسفندماه علاوه بر قیمت‌های اسکناس و حواله دلار، قیمت اسکناس و حواله یورو و درهم نیز در سایت بازار متشکل درج می‌شود؛ بر همین اساس نیز نرخ اسکناس یورو 42 هزار و 866 تومان، و نرخ حواله یورو 39 هزار و 36 تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا نرخ اسکناس درهم 10 هزار و 973 تومان و نرخ حواله درهم نیز 9 هزار و 993 تومان اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، در آغاز معاملات ارزی امروز، قیمت اسکناس و حواله دلار با کاهش همراه شده است.

در سومین روز هفته، نرخ انواع ارز در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با کاهش همراه شده است. به گونه‌ای که در حال حاضر قیمت هر اسکناس دلار آمریکا در این مرکز با کاهش نسبت به روز قبل به رقم ۴۰۳۰۰ تومان و نرخ حواله دلار نیز با افت نسبت به روز گذشته به رقم ۳۶۷۰۰ تومان رسیده است.

افت یک کاناله قیمت یورو در مرکز مبادله ایران

همچنین هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران با افت یک کاناله نسبت به روز قبل، ۴۲۸۶۶ تومان قیمت گذاری شده است و نرخ حواله یورو نیز به رقم ۳۹۰۳۶ تومان رسیده است.

از سوی دیگر قیمت هر اسکناس درهم امارات در این مرکز ۱۰۹۷۳ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۹۹۹۳ تومان است که نسبت به روز یکشنبه، کاهش یافته است.

در حالی که قیمت دلار در مرکز مبادله با کاهش رونمایی شده است، بهای این ارز در تابلوی صرافی ملی نیز نزولی است. به گونه‌ای که هر اسکناس دلار آمریکا در حال حاضر در صرافی ملی با افت ۳۰۰ تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۴۲۵۰۰ تومان فروخته می‌شود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست