ارز-طلا-سکهمنتخب سردبیر

دلار مرز 20 هزار تومان را رد کرد

دلار 20 هزار تومانی

امروز 3 تیرماه دلار مرز 20 هزار تومان را رد کرد و با افزایش قیمت لحظه ای در حال حاضر به 20 هزار 470 تومان رسیده است. دلار 20 هزار تومانی خبری بود که امروز همه را شگفت‌زده کرد.

به گزارش برات نیوز، در حال حاضر قیمت هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی و مجاز سطح کشور، به قیمت 20هزار 470 تومان در بازار رسیده است.

بر اساس این گزارش، بازار ارز امروز هم طبق روزهای گذشته، با روند افزایشی قیمت دلار و یورو همراه شد. در این میان صرافی‌های بانکی، دو مرتبه نرخ خرید و فروش ارز را افزایش دادند تا از ورود تقاضا به بازار جلوگیری کنند. با این حال شاهد فروش دلار 20 هزار تومانی در بازار بودیم.

بیشتر بخوانید: هجوم مردم به سمت فروش دلار 20 هزار تومانی

 بر این اساس، ظهر امروز 3 تیرماه صرافی ها، دلار را با قیمت 20 هزار 320  تومان از مردم خریداری و در مقابل، با رشد 100 تومانی به قیمت 20 هزار و 430 تومان به متقاضی دریافت دلار آمریکا می‌فروشند.

این در حالی است که صبح امروز، قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ۱۹,۱۹۵(نوزده هزار و صد و نود و پنج تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته افزایش داشت. همچنین براساس نرخ‌های اعلام شده قیمت دلار امروز در صرافی ملی بالا رفت و قیمت خرید دلار آمریکا 19,195(نوزده هزار و صد و نود و پنج تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 19,295(نوزده هزار و دویست و نود و پنج تومان) اعلام شد.اما ظهر امروز دربازار مرز 20 هزار تومان را هم رد کرد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 21,295(بیست و یک هزار و دویست و نود و پنج تومان) و قیمت فروش یورو 21,395(بیست و یک هزار و سیصد و نود و پنج تومان) است.که نسبت به روز دوشنبه، 320 تومان گران‌تر شد.

یادآور می شود که دلار هرگز در طول تاریخ، در قیمتی بالاتر از این سطح معاملات روزانه خود را به پایان نرسانده بود؛ تنها در تاریخ ۴ مهر۹۷ بود که میزان نوسانات در بازار ارز بسیار زیاد بود و قیمت این ارز به بالای کانال ۱۹ هزار تومانی نیز رفت؛ با این حال، در این تاریخ در کانال یاد شده باقی نماند و به سرعت در مسیر ریزشی قرار گرفت. بالاترین قیمت بسته شده برای دلار طی یک روز به همان تاریخ ۴ مهر ۹۷ بازمی گردد که عدد ۱۸ هزار و ۲۰۰ تومانی ثبت شده بود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید