1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز-طلا-سکه
  4. دلار در مرز 25 هزار تومان
ارز-طلا-سکهمنتخب سردبیر

دلار در مرز 25 هزار تومان

دلار 25 هزار تومان

 قیمت دلار 25 هزار تومان شد و سکه 11 هزار و 90 تومان در حال خرید و فروش است. اتفاقی که امروز ۲۸ تیر ماه رخ داد.

به گزارش برات نیوز، در حالی امروز در صرافی‌های بانکی دلار 22 هزار و 300 تومان برای خرید قیمت گذاری شده است و صرافی‌ها هر دلار را معادل 23 هزار و 100 تومان می‌فروشند که گزارشهای میدانی حاکی از قیمت 24 هزار و 900 تومان و حتی دلار 25 هزار تومان در کف بازار است.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با ثبات نسبت به قیمت های پایانی روزکاری قبل 25 هزار و 400 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 24 هزار و 600 تومان است.

گفتنی است، همزمان با افزایش چشم‌گیر قیمت ارز در بازار آزاد، بازارساز قیمت‌ خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی را به‌صورت محسوسی افزایش داده و سعی کرده است قیمت‌ها نزدیک به بازار آزاد باشد.

این تلاش بازارساز به‌منظور کاهش آربیتراژ بین صرافی‌های بانکی و بازار آزاد انجام شده است؛ بازارساز این‌بار بدون هراس از رشد قیمت‌ها، با ثبت رکوردهای بالا و بی‌سابقه در تابلوی صرافی‌ها، سعی دارد مانع از ورود تقاضای کاذب و سفته‌بازی به صرافی‌های بانکی شود.

5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست