بازی

ساخت دنباله‌ فیلم سونیک تایید شد

دنباله‌ فیلم سونیک

به تازگی اعلام شده که دنباله‌ فیلم سونیک ساخته می‌شود. این خبر برای طرفداران بی شمار خارپشت آبی و دنیای زیبای او، بسیار خوشحال کننده و عالی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با برات نیوز همراه باشید.

همیشه در صنعت سرگرمی معروف است که ساخت فیلم‌های اقتباس شده از روی بازی‌های ویدیویی، به شکست می‌انجامد. این ادعا حتی در مسیر برعکس خود نیز تا حد زیادی درست است و معمولا عناوین اقتباس شده از فیلم و بازی، به دست استودیوهای حرفه‌ای یا طی یک برنامه ریزی دقیق ساخته نمی‌شوند. با این حال، در این بین، یک سری استثنا هم دیده می‌شود. به عنوان مثال، فیلم  Sonic The Hedgehog که در سال 2019 میلادی اکران شد، توانست در گیشه بسیار خوب عمل کند و البته طرفداران شخصیت محبوب سانیک (Sonic) نیز با دیدن یک فیلم خنده دار و پر انرژی، راضی و خشنود شدند.

با این حال، رضایت طرفداران، به همین سادگی به دست نیامد. اگر یادتان باشد در زمان ابتدای معرفی Sonic The Hedgehog توسط کمپانی Paramount، طرفداران به شدت از ظاهر و نوع طراحی شخصیت سانیک انتقاد کردند و آن را به دور از طراحی‌های اریجینال بازی‌های Sonic دانستند. در واقع در طراحی اولیه شخصیت سانیک، توجه زیادی به بازی‌های ویدیویی این شخصیت نشده بود و طرفداران نیز با به راه انداختن موج بزرگی از اعتراضات، تصمیم Paramount را به صورت کلی تغییر دادند. پس از این،  استودیوی سازنده زمانی را برای طراحی دوباره‌ی شخصیت سانیک صرف کرد و محصول نهایی، باب میل طرفداران بود.

با وجود موفقیت خوبی که Sonic The Hedgehog به دست آورد، حدس این که دنباله‌ فیلم سونیک ساخته می شود، کار راحتی بود. جالب است بدانید که دنباله‌ی Sonic The Hedgehog نیز به وسیله تیم قبلی ساخته می‌شود؛ به این معنی که Jeff Fowler به عنوان کارگردان و Pat Casey و Josh Miller به عنوان فیلم‌ نامه نویس فعالیت خواهند کرد.

گفته می‌شود که دنباله فیلم Sonic The Hedgehog در مراحل اولیه ساخت و توسعه قرار دارد، بنابراین هنوز در مورد شروع پروسه تولید یا انتخاب بازیگر، صحبتی نشده است و طبیعتا تاریخ اکران و انتشاری را نیز در دسترس نداریم. البته قطعا باید انتظار داشته باشیم که بازیگران اصلی نسخه اول فیلم Sonic The Hedgehog در پروژه ساخت دنباله نیز حاضر شوند. برای کسانی که اطلاع ندارند، باید توضیح دهیم که در فیلم Sonic The Hedgehog، آقای Ben Schwartz وظیفه صداپیشگی برای شخصیت سانیک را بر عهده داشت و این در حالی بود که جیم کری (Jim Carrey) در نقش دکتر رباتنیک (Dr. Robotnik) ایفای نقش می‌کرد و حالا انتظار داریم همین بازیگران برای دنباله‌ی Sonic The Hedgehog نیز انتخاب شوند.

همچنین در انتها بد نیست اشاره کنیم که ویروس کرونا و شیوع آن، اکران فیلم Sonic The Hedgehog را نیز کمی تحت تاثیر قرار داد. این فیلم زمان کاملی را روی پرده‌های سینما تجربه نکرد و زودتر از موعد به صورت فیزیکی (بلوری) عرضه شد. بنابراین بهترین روش برای تماشای Sonic The Hedgehog در زمان کنونی، خرید و تماشای  نسخه بلوری آن است.

نظر شما در مورد ساخت دنباله‌ فیلم Sonic The Hedgehog چیست؟ آیا از تماشای فیلم اول لذت بردید؟

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید