خیلی از کارشناسان زبده دنیای ارز دیجیتال بر این باورند که بیت کوین به زودی مرز یک تریلیون دلار را رد خواهد کرد.

به گزارش برات نیوز، یلی بامبرو که دست به قلم می‌شود مشخص است که خبری تازه و درجه اول دارد، او بارها ثابت کرده که منبع غیر قابل انکاری از اخبار متصل است.

حالا او با این سوال آغاز می کند: آیا قرار است بیت ‌کوین به مرز یک تریلیون دلار برسد؟

قیمت ارزدیجیتال

سپس جمله معروف خودش را می نویسد: من خبرنگاری هستم که از بیت کوین، دنیای ارز دیجیتال و کریپتو همچنین بلاکچین مطلب می‌نویسم، همان چیزهایی که قرار است به زودی دنیا را تکان بدهند!

بیت کوین سال بزرگ و مهمی را رقم زد و بسیاری بر این باورند که در 2021 می‌تواند سال بزرگتر و مهمتری را تجربه کند.

رشد 50 درصدی ارزش ارز دیجیتال در یک ماه

در سال 2017 وقتی نوشتم بیت کوین به زودی دنیا را اشغال می‌کند، خیلی از همکاران خندیدند، بسیاری مرا فریب خورده چند شرکت کوچک اقماری توصیف کردند.

اما حالا ادعای دیگری دارم، فقط 3 سال از آن روز گذشته و من از شما می پرسم که آیا باور می کنید، در دنیای ارز دیجیتال بیت کوین به زودی مرز 1 تریلیون دلار را پشت سر بگذارد؟

ارزش بیت کوین

فقط در یک ماه گذشته، 50 درصد رشد در ارزش ارز دیجیتال رقم خورده و این یعنی دنیای رمزارزها و ارز دیجیتال با رقبای خود هیچ شوخی ندارد.

وقتی این ارزش وارد کانال 20 هزار دلار شد، بازار جهانی شگفت زده بود و نمی دانست باید تا چه اندازه بیت کوین را جدی بگیرد.

بیشتر بخوانید: بیت کوین، 18 هزار دلار را رد کرد

صبر کنید، البته مراقب باشید که برای جدی گرفتن این بازار بزرگ، چندان دیر نشده باشد!

اکنون سرمایه داران و ثروتمندان بزرگ دنیا از خود می پرسند، اگر بیت کوین فقط در یک ماه اینگونه بازار را به هم می ریزد، پس بعد از حدود 2 سال می تواند به 1 تریلیون دلار ارزش برسد، این طور نیست؟

مایک مک‌گلون در توییتر خود می نویسد: بیت کوین 20 هزار دلاری را در لباس یک تریلیون دلاری می‌بینم! فوقش تا اوسط 2022.

رشد 200 درصدی دنیای ارز دیجیتال 

اگر بیت‌ کوین چنین صعودی در تاریخ حیات خود داشته باشد، باید بگوییم یک رشد 200 درصدی را ثبت کرده و این یعنی صحت یک ادعای قدیمی که دشمنان زیادی داشت اما کم کم با دنیا آشتی کرد.

اهالی دنیای ارز دیجیتال به خوبی روزگاری را به خاطر می آورند که رسیدن بیت‌کوین به مرز 4 هزار دلار را جشن گرفتند و بیش از آن را باور نداشتند.

اگر از من بپرسند مهمترین فاکتور رشد ارزش بیت‌کوین چیست با صدای بلند به شما می‌گویم که اتحاد هنگ کنگ با نیویورک همچنین سایر متحدان در این حوزه، می تواند ارزش بیت ‌کوین را صد چندان کند و این اتفاقی است که رخ می‌دهد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *