دوربین فول فریم بدون آینه رده پایین سونی از سری دوربین‌های جدید این کمپانی است که به احتمال زیاد در ماه سپتامبر به بازار خواهد آمد. در ادامه با برات نیوز همراه باشید.

 آیا می‌خواهید یک دوربین فول فریم بدون آینه رده پایین داشته باشید؟ متأسفانه، این نوع دوربین‌ها اصلا ارزان نیستند و مدل A۷ سونی احتمالاً ارزان‌ترین چیزی است که می‌توانید انتظار آن را از این شرکت داشته باشید. با این وجود، ممکن است که حداقل طبق گفته سایت Sony Alpha Rumors در آینده اینگونه نباشد، احتمالا شاهد عرضه یک دوربین بدون اینه رده پایین از طرف سونی خواهیم بود.

این سایت می‌گوید که انتظار می‌رود سونی در ماه سپتامبر،  یک دوربین کامل فول فریم بدون آینه را معرفی کند که بخشی از محصولات بدون آینه آن است. نامگذاری این دوربین مشخص نیست، اما گمانه زنی شده است که آن را یا A۵ یا A۶ بنامند که با توجه به اینکه ترکیب بدون آینه سونی از سری A۷ و A۹ تشکیل شده، منطقی است. از لحاظ مشخصات، در حال حاضر چیز زیادی در مورد دوربین فاش نشده است. با این حال، گفته شده است که این دوربین می‌تواند یک طراحی کوچک‌تر و جمع و جور تر شبیه به سری A۶XXX سونی را تداعی کند.

دوربین های بدون آینه سونی
 دوربین های بدون آینه سونی به بازا خواهند آمد

همچنین شایعه شده است که حتی ممکن است با EVF  ( که یکی از راه‌هایی است که سونی می‌تواند به کاهش قیمت کمک کند ) همرا نباشد و ممکن است قیمت آن از ۱۰۰۰ دلار شروع شود. هنوز معلوم نیست که این خبر درست باشد یا نه، اما اگر به دنبال این هستید که دوربین‌های کامل بدون آینه را داشته باشید، این دوربینی است که می‌تواند تمام انتظارات شما را از  یک دوربین در این سبک برآورده کند به خصوص اگر ترجیح می‌دهید بودجه خیلی زیادی هم برای آن نپردازید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *