توییچ یک پلتفرم استریم ویدیویی است که به شرکت آمازون است و از سال 2011 در حال فعالیت است. به گفته بسیاری از استریمرهای مشهور دنیا، توییچ بهترین پلتفرم برای استریم بازی و پخش آنلاین محتوا است. این پلتفرم روزانه میلیون‌ها نفر را برای چت کردن، بازی و تبادل در کنار یکدیگر جمع می‌کند؛ اما تنها یک وسیله سرگرمی نیست و منبع درآمد بسیاری از افراد به شمار می‌آید. یکی از راه‌های کسب درآمد در این پلتفرم، مبالغی است که به صورت دونیت به استریمر توییچ از جانب سایر کاربران اهدا می‌شود.

مبلغ سنگین دونیت به استریمر توییچ توسط یک نوجوان
یکی از راه‌های کسب درآمد استریمرها در پلتفرم‌هایی مانند توییچ، مبالغ اهدایی است که توسط تماشاگران و طرفداران به آن‌ها دونیت می‌شود

به گزارش برات نیوز، یکی از راه‌هایی که استریمرهای توییچ می‌توانند از آن کسب درآمد کنند، دریافت مبالغی است که از سوی تماشاگران به آن‌ها اهدا می‌شود. مبالغی که از طرف تماشاگر به استریمر اهدا می‌شود، کاملا به خود تماشاگر بستگی دارد و او می‌تواند به میزان دلخواه خود به استریمر محبوب خود پول دونیت کند.

اما چند روز پیش یکی از کاربران پلتفرم توییچ با دونیتی که به استریمر محبوب خود انجام داد، خبرساز شد. این کاربر نوجوان توانسته بود به نحوی اطلاعات لازم برای دسترسی به حساب پس‌انداز مادرش را به دست آورد و از این حساب یک دونیت 20 هزار دلاری به استریمر مورد علاقه خود انجام دهد.

با همکاری Xsolla، پول دونیت شده به استریمر توییچ ؛ به حساب مادر این نوجوان بازگشت

مطمئن از دست دادن 20 هزار دلار پول برای هر کس خبر بسیار بدی است. اما خبر خوش این است که والدین این نوجوان توانسته‌اند با پیگیری، تقریبا تمام پول خود را پس بگیرند. مادر این نوجوان در مصاحبه با Dotesports بیان کرده‌است که به لطف کمک‌های شریک تجاری توییج، یعنی شرکت Xsolla که تراکنش‌های پرداخت را در این پلتفرم سازمان‌دهی می‌کند، آن‌ها توانسته‌اند 19 هزار و 870 دلار از مبلغ از دست رفته را به حساب خود بازگردانند. او اظهار کرده‌است که تصمیمی برای دریافت باقی‌مانده پول خود ندارد و قصد دارد که پیگیری‌های خود را به پایان برساند.

به نظر می‌رسد که والدین این نوجوان پروسه دشواری را در تلاش برای بازگرداندن پول خود طی‌کرده‌اند و اکنون پس از رسیدن به آن کاملا خوشحال هستند. مادر این نوجوان در مورد بازگشت پول به حساب خود ابراز کرده است که از دست دادن آن پول مانند یک کابوس بوده‌است اما اکنون احساس آسایش می‌کند.

بازگشت مبلغ دونیت به استریمر توییچ
والدین این نوجوان می‌گویند که توییچ و آمازون برای بازگشتی پولی که بدون اطلاع آن‌ها به یک استریمر دونیت شده‌بود، با آن‌ها همکاری نکرده‌اند

والدین این نوجوان بیان کرده‌اند که اگر همکاری و کمک‌های شرکت Xsolla وجود نداشت، پول آن‌ها به کلی از دست می‌رفت و به هیچ وجه امکان بازگشت آن وجود نداشت. آن‌ها می‌گویند که بر خلاف Xsolla، مدیرعامل توییج و تیم قانونی آمازون نه تنها هیچ پاسخ‌گویی در قبال درخواست‌های آن‌ها نداشتند، بلکه در مقابل اعتراض آن‌ها اقدام به بستن حساب توییچ پسر آن‌ها کرده‌اند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *