رابط کاربری جدید آیپد نمی‌گذارد که کاربران برنامه کلیپ‌ها را در آیپد فراموش کنند. ممکن است برنامه کلیپ‌ها را از یاد برده باشید اما اپل فراموش نکرده است. سه سال پس از انتشار اولیه، برنامه ساخت ویدئوی ساده اما توانا به روزرسانی قابل توجهی داشته است. از هر نسخه‌ای از برنامه که استفاده می‌کنید، خواهید فهمید که این شرکت رابط کاربری جدید آیپد را ساده‌تر کرده است تا جلوه‌های سریع‌تر را اضافه کند.

به گزارش برات نیوز، اپل توجه ویژه‌ای به نسخه آیپد کلیپس داده است و پشتیبانی برای ضبط و ویرایش فیلم را در جهت افقی اضافه کرده است. به طور پیش فرض، برنامه کلیپس در آیپد، فیلم‌ها را با نسبت ابعاد ۳:۴ فیلمبرداری می‌کند، اما شما این گزینه را دارید که در هر دو نسخه آیفون و آیپد برنامه بتوانید نسبت‌های مختلف از جمله ۹:۱۶ و ۱:۱ را انتخاب کنید.

اپل کلیپ
اپل کلیپ

در گذشته، کلیپ‌ها به فیلم‌های مربعی محدود بودند و این باعث می‌شد که این آخرین تکرار برنامه برای ساختن محتوا برای اینستاگرام، اسنپ چت و سایر سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی مناسب‌تر باشد. در آیپد همچنین می‌توانید از این نرم‌افزار به همراه ماوس بلوتوثی یا پد لمسی استفاده کنید. با پشتیبانی از Scribble، همچنین می‌توانید از قلم اپل همراه با نرم‌افزار برای افزودن متن استفاده کنید.

علاوه بر رابط کاربری جدید آیپد این شرکت برای استفاده از قابلیت‌های HDR آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو، برنامه کلیپس را بهینه کرده است. به شرط استفاده از دوربین‌های عقب در این دستگاه‌ها، این فرصت را خواهید داشت که فیلم‌هایی با کنتراست بهتر و رنگ‌های زنده‌تر را ضبط کنید. آخرین و نه مهم‌ترین به روزرسانی همچنین ۸ استیکر جدید، 6 فلش و شکل اضافی و ۲۵ آهنگ بدون حق امتیاز را می‌توانید به کارهای خود اضافه کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *