1. خانه
  2. خودرو
  3. ایران
  4. رزروی‌ های ایران‌خودرو تا امروز فرصت دارند
ایرانمنتخب سردبیر

رزروی‌ های ایران‌خودرو تا امروز فرصت دارند

رزروی‌ های ایران ‌خودرو

پس از اعلام نتیجه قرعه کشی طرح پیش فروش سه ماهه شرکت‌های داخلی برای ارائه 25 هزار خودرو به متقاضیان، شرکت ایران خودرو اعلام کرد که ۷۰۰ ظرفیت‌ خالی در این گروه وجود دارد و لیست ظرفیت های خالی را اعلام کرد. این افراد یا همان رزروی‌ های ایران‌ خودرو تا 25 خردادماه فرصت دارند برای واریز وجه اقدام کنند. با برات نیوز همراه باشید.

با اتمام مهلت پرداخت وجه کامل خودرو توسط پذیرفته‌شدگان در طرح فروش فوق‌العاده خودروسازان، تعداد افرادی که در مدت تعیین شده برای تکمیل وجه اقدام نکردند با افرادی که در لیست افراد ذخیره قرار گرفته بودند، جایگزین شدند. رزروی‌ های ایران‌ خودرو پس از ۲۵ خرداد ماه فرصت دیگری نخواهند داشت.

بیشتر بخوانید: آیا خودروی ملی جدید تولید می‌شود؟


براین اساس در گروه صنعتی ایران‌خودرو حدود ۷۰۰ نفر از متقاضیان اقدام به واریز وجه نکردند، لذا از فرآیند فروش حذف شده و نفرات ذخیره جایگزین آن‌ها شدند. پیامک برای این تعداد از مشتریان برای واریز وجه ارسال شده است. کدملی و کد پیگیری نفرات ذخیره خودروهای فروش فوق‌العاده به لیست قبلی اضافه و مجدد در سایت فروش اینترنتی مصحولات ایران گروه خودروسازی بارگذاری شده است.

افراد جایگزین شده تا ساعت ۱۶ روز یک‌شنبه ۲۵ خردادماه مهلت دارند تا وجه کامل خودرو را از طریق سایت فروش ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir واریز کنند.


تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست