منتخب سردبیرموبایل

استفاده از رم ۶ گیگابایت برای آیفون ۱۲ پرو

رم آیفون 12 پرو

وقتی صحبت از رم در گوشی‌های آیفون می‌شود، اپل چندان دست و دلباز نیست. به عقیده بسیاری از کاربران آیفون، این دستگاه‌ها قابلیت پشتیبانی از رم بالاتر و در نتیجه عملکرد بهتر را دارند. حالا در این مطلب برات نیوز، خبر خوشی برای این دسته از افراد داریم. ظاهرا اپل هم به تازگی تمایل خود به استفاده از رم‌هایی با ظرفیت بیشتر در گوشی آیفون ۱۲ پرو را نشان داده است. به نظر میرسد رم آیفون 12 پرو بالاتر از مدل های قبلی است.

بر اساس خبرها و شایعات منتشر شده، آیفون 12 پرو احتمالا با رم ۶ گیگابایت به بازار عرضه خواهند شد. این در حالی است که نسل قبلی این گوشی، یعنی آیفون ۱۱ پرو، از رم ۴ گیگابایت استفاده می‌کرد. البته همان‌طور که مشخص است، این افزایش ظرفیت رم فقط برای مدل‌های پرو اتفاق می‌افتد. بنابراین دیگر مدل‌های آیفون از همان رم ۴ گیگابایت استفاده خواهند کرد.

رم 6 گیگابایت در گوشی آیفون 12 پرو
رم آیفون 12 به شش گیگابایت ارتقا پیدا میکند
امسال شاهد رونمایی از چند مدل جدید آیفون توسط اپل خواهیم بود

البته استفاده از رم ۴ گیگابایت در این گوشی‌ها، تاثیر بدی روی عملکرد نهایی آنها نخواهد گذاشت. زیرا مدل‌های قبلی آیفون با همین میزان رم هم به خوبی از پس وظایف خود بر می‌آمدند. با این حال، این تفاوت میان مدل‌های پرو و معمولی، می‌تواند منجر به تمایل بیشتر مشتریان برای خرید آیفون پرو شود.

به احتمال فراوان، امسال شاهد رونمایی از ۴ مدل جدید آیفون توسط اپل خواهیم بود. اولین مدل‌ها، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مکس هستند که از ۴ گیگابایت رم پشتیبانی می‌کنند. مدل‌های پرو هم شامل گوشی آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس خواهند بود. مدل‌هایی که از رم ۶ گیگابایت پشتبانی کرده و احتمالا از صفحه نمایش LED هم برخوردار خواهند بود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید