بازی

تاریخ رونمایی پلی استیشن 5 بار دیگر به تعویق افتاد

تاریخ رونمایی پلی استیشن 5 بار دیگر به تعویق افتاد

اگر اخبار کنسول‌های بازی سونی را دنبال کرده‌باشید، حتما پیش از این با خبر شده‌اید که این شرکت تاریخ رونمایی پلی استیشن 5 را روز چهارم ماه ژوئن اعلام کرده بود. اما متاسفانه به نظر می‌رسد که طرف‌داران این کنسول بازی ، باید اندکی بیشتر منتظر بمانند؛ چرا که شرکت سونی به تازگی اعلام کرده‌است که این رویداد دوباره به تعویق خواهد افتاد. با برات نیوز همراه باشید.

بیشتر بخوانید: زمان معرفی پلی استیشن 5 شاید تا اواخر ماه آینده باشد

بنابر اظهارات مسئولان شرکت سونی، دلیل عقب افتادن مراسم رونمایی پلی استیشن 5 با اعتراضاتی که اخیرا در ایالات متحده آمریکا اتفاق افتاده‌است، ارتباط دارد. آن‌ها ادعا می‌کنند که برای همراهی با مردم در این اعتراضات، علاقه‌ای ندارند که عرضه‌ی محصول جدید خود را جشن بگیرند و نمی‌خواهند که اخبار مربوط به PS5 ، پیام اعتراضی مردم را ذره‌ای کم‌رنگ کند و مسیر درست آن را تحت‌ تاثیر قرار دهد.

تعویق رونمایی از پلی استیشن 5 به علت اعتراضات مردمی در آمریکا

شرکت سونی معتقد است که در حال حاضر، اخبار مهمتری از آگهی کنسول‌ بازی آن‌ها برای شنیدن وجود دارد؛ به همین خاطر مسئولان این شرکت قصد دارند که مراسم رونمایی از پلی استیشن 5 را به تاریخ دیگری منتقل کنند. شرکت سونی اشاره دقیقی به زمان‌بندی بعدی خود نکرده‌است؛ اما با توجه به رخدادهای هفته‌ی گذشته، نباید به تاریخ‌های خیلی نزدیک امیدوار بود.

البته شرکت سونی تا کنون چند نکته کوچک درباره‌ی جزئیات PS5 منتشر کرده‌است. آن‌ها اعلام کرده‌اند که قیمت این دستگاه لزوما برای همه ارزان نخواهد بود. همچنین مدتی قبل اعلام شد که این شرکت تصمیم ندارد که بازی‌های PS5 را با PS4 سازگار کنند و برخی از بازی‌های اول شخص تنها بر روی پلی استیشن 5 قابل اجرا خواهند بود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید