1. خانه
  2. فناوری
  3. بازی
  4. رکورد کال اف دیوتی وارزون همه را شوکه کرد
بازی

رکورد کال اف دیوتی وارزون همه را شوکه کرد

رکورد کال اف دیوتی وارزون

رکورد کال اف دیوتی وارزون بسیاری از گیمرها را شکه کرد؛ چرا که کسی فکر نمی‌کرد چنین رکوردی در بازی Call of Duty Warzone ثبت شود. به تازگی در یکی از مسابقات حالت کوادز ۱۲۱ کشته ثبت شد. رکوردی که تعداد بیشترین کشته در یک مسابقه را به خود اختصاص داده است. رکورد کال اف دیوتی وارزون نه تنها مخصوص این بازی است، بلکه یک رکورد جهانی هم به حساب می‌اید. با برات نیوز همراه باشید.

موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که این مسابقه و رکورد کال اف دیوتی وارزون توسط چهار استریمر معروف به نام‌های TeePee، Symfuhny، Huskerrs و DougisRaw پخش می‌رسد. در هر مسابقه وارزون ۱۵۰ بازیکن حضور دارند و این چهار استریمر در قالب یک تیم توانستند ۱۲۱ بازیکن دیگر را از بین ببرند.

رکورد کال اف دیوتی وارزون ؛ عجیب و تحسین برانگیز

ثبت رکورد Call of Duty Warzone واکنش بازیکنان حرفه‌ای و مطرح این بازی را به همراه داشت. Nadeshot که یکی از بهترین بازیکنان کال اف دیوتی در دنیا به حساب می‌آید، در توییتر به این اتفاق واکنش نشان داد و به تحسین این چهار نفر پرداخت.

رکورد کال اف دیوتی وارزون

رکورد Call of Duty Warzone نشان می‌دهد که این بازی طرفداران سرسختی پیدا کرده است. با توجه به مدت زمان کوتاهی که این بازی راهی بازار شده، تعداد بازیکنان این عنوان بسیار زیاد است. در آخرین گزارش‌های به این موضوع اشاره شده بود که این بازی ۵۰ میلیون بازیکن دارد.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که دو بازی پابجی و فورتنایت که رقیب‌های سرسخت Call of Duty Warzone به حساب می آیند، نزدیک به ۲۵۰ میلیون بازیکنان دارند. با این حال عملکرد خوب بازی وارزون باعث شده که بازیکنان هر روز بیشتر به سمت این بازی جذب شوند.

اکتیویژون به صورت مداوم به روزرسانی‌های جدیدی برای این عنوان عرضه کرده است که حالت‌ها و ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه کرده است. به زودی هم قرار است یکسری ویژگی‌های جدید به این بازی اضافه شود.

منبع: GameSpot

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست