تکنولوژی

توییتر امکان زمان بندی برای انتشار توییت ها را فعال کرد

توییتر امکان زمان بندی برای انتشار توییت ها را فعال کرد و کاربران از این به بعد می‌توانند برای انتشار توییت‌هایشان برنامه زمانی تعیین کنند. نکته جالب در رسانه‌های اجتماعی این است که به اشتراک گذاشتن افکار خود به ویژه زمانی که در آن بسیار هیجان زده هستید، بسیار آسان است. با برات نیوز همراه باشید.

اما کلماتی که گفته میشوند، هرگز قابل بازگشت نیستند، به همین دلیل هم اکنون توییتر به کاربران این امکان را می‌دهد که برای انتشار توییت‌های خود برنامه‌ریزی کنند. در واقع می‌توانید توییت خود را برای انتشار در زمانی خاص برنامه ریزی کنید.

همچنین اگر تصمیم به ارسال پست خود ندارید، فقط می توانید برنامه زمانی را لغو کنید، یا می‌توانید آن را به صورت خلاصه‌تر ویرایش کنید. این ویژگی همچنین برای برندها و شرکت‌هایی که به دنبال ایجاد اطلاعیه هستند بسیار عالی خواهد بود. آنها به جای اتکا به مدیران رسانه‌های اجتماعی که مجبور هستند خودشان به صورت دستی اینکار را انجام دهند، از این برنامه استفاده خواهند کرد و خواهند توانست پیش از موعد مقرر انتشار اعلامیه‌ای را برای یک تاریخ خاص تعیین کنند.

زمان بندی توییت

 

علیرغم فوران درخواست برای دکمه ویرایش، توییتر نسبت به معرفی چنین ویژگی‌ای مخالفت کرده است. ایده این است که توییت‌ها اساسا برگرفته از فکرهای لحظه‌ای ما هستند و باید در لحظه ضبط شوند. با این حال، این شرکت راه‌های مختلفی را ارائه کرده است تا کاربران قبل از زدن دکمه ارسال مکث کنند.

علاوه بر ویژگی زمان بندی توییت ، توییتر قبلا ویژگی‌هایی را معرفی کرده بود که در آن سعی می کرد کلمات یا عباراتی را کشف کند که ممکن است حاوی کلماتی مضر باشند. در زمان ارسال چنین توییت‌هایی از کاربران می‌پرسد که آیا مطمئن هستند که می‌خواهند این کار را انجام دهند یا نه. ویژگی جدید توییتر بیش از پیش به درد سازمان و شرکت‌های بزرگ می خورد که می‌خواهند سر زمانی خاص در این شبکه اجتماعی پست ارسال کنند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید