1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. اقدام بانک ملی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

اقدام بانک ملی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد

زندانیان جرایم غیرعمد

روابط عمومی بانک ملی ایران در گزارشی اعلام کرد که یک فقره چک دو میلیارد ریالی برای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد به ستاد دیه پرداخت کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب از برات نیوز همراه ما باشید.

سی‌وسومین جشن گلریزان ستاد دیه در ششمین روز ماه مبارک رمضان برگزار شد. تعدادی از مسئولین کشوری، لشکری و خیرین در تالار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در این جشن حضور داشتند.

آزادسازی بیش از ۱۳۰ هزار نفر زندانیان جرایم غیرعمد

به‌گفته میر محمد صادقی، رییس هیات مدیره ستاد دیه کشور، این ستاد و کمک‌های مردمی توانسته بیش از ۱۳۰ هزار نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد کند. تمام تلاش ستاد دیه این است که زندانیانی را که به‌صورت غیرعمدی مرتکب خطا شده‌اند و تنها به‌دلیل عدم‌استطاعت مالی در پرداخت دیه در زندان هستند، تا حد توان آزاد کند. لذا از تمام خیرین انتظار می‌رود تا‌ حد ‌امکان به این ستاد کمک کنند تا خانواده‌های این افراد بتوانند به زندگی عادی برگردند.

اسداله جولایی، مدیرعامل ستاد دیه، اظهار داشت:

بانک ملی در طول سه سال گذشته بالغ بر ۶۳۵ میلیارد ریال از محل منابع قرض‌الحسنه خود به ستاد دیه کمک کرده و توانسته است هزار و ۲۰۷ زندانیان جرایم غیرعمد را در استان‌های مختلف کشور آزاد کند.

آزادسازی بیش از ۱۳۰ هزار نفر زندانیان جرایم غیرعمد
آزادسازی بیش از ۱۳۰ هزار نفر زندانیان جرایم غیرعمد توسط بانک ملی

 

علی اصغر جهانگیر، رئیس سازمان زندان‌های کشور و عضو هیات مدیره ستاد دیه هم در جشن گلریزان حضور داشت و گفت:

شایسته نظام اسلامی نیست که در آن افراد زندانی تنها به‌دلیل عدم‌استطاعت مالی در پرداخت دیه در زندان باشند.

در جشن گلریزان امسال، کارکنان شعبه آیت‌اله طالقانی یک باجه مستقر کرده و وجوه نقد و چک‌های خیرین را دریافت و خدمات نوین بانک ملی ایران را به حاضرین معرفی کردند. مردم می‌توانند کمک‌های خود را به حساب ۵۵۵۵ نزد شعبه خیابان آیت‌الله طالقانی بانک ملی ایران واریز کنند. این کار از طریق تمامی شعب، دستگاه‌های خودپرداز، همراه بانک و پایگاه اینترنتی امکان‌پذیر است.

همکاری هرچه بیشتر مردم در آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد باعث خواهد شد کودکان این خانواده‌ها از نعمت پدر یا مادر بی‌نصیب نمانند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست