1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. اطلاعات ساختمان‌های ناایمن پایتخت منتشر می‌شود
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

اطلاعات ساختمان‌های ناایمن پایتخت منتشر می‌شود

ساختمان ‌های ناایمن

کمیته شفافیت شورای شهر تهران اعلام کرد که اطلاعات ۳۳ هزار ساختمان از مجموع ساختمان ‌های ناایمن تهران تا پایان تابستان منتشر خواهد شد.

به گزارش برات نیوز ؛ دی‌ماه سال گذشته شورای شهر مصوبه‌ای تحت عنوان الزام شهرداری به راه‌اندازی سامانه برخط پایش ایمنی ساختمان‌های شهر به تصویب رسید که مقرر شد ظرف مدت چهار ماه این سامانه راه‌اندازی و اطلاعات آن در اختیار شهروندان، مسئولان شهرداری و سایر واحدهای قضایی قرار گیرد. این سامانه ساختمان ‌های ناایمن تهران را مشخص می‌کند.

نرم‌افزار اولیه برای کمیسیون‌های مربوطه ارسال شده تا نظر خود را اعلام کنند و به نظر می‌رسد تا پایان تابستان اطلاعات این سامانه به اشتراک گذاشته شود.

کلیه مشخصات ایمنی ساختمان‌هایی که آتش‌نشانی آن را مورد پایش قرار داده، منتشر می‌شود، ‌سازمان آتش‌نشانی عنوان کرده که اطلاعات ۳۳ هزار ساختمان را دارد که این اطلاعات با اولویت ساختمان‌هایی با کاربری عمومی همچون بیمارستان، مدرسه و غیره که مردم مراجعه روزانه به این ساختمان‌ها دارند، منتشر شده و برای همه قابل استفاده خواهد بود.

اطلاعات سازمان آتش‌نشانی منتشر می‌شود و سعی می‌کنیم در مورد برخی ساختمان‌های حساس که مردم مراجعه روزانه دارند، اطلاعات را منتشر کنیم، اما اطلاعات سایر ساختمان‌ها که مردم مراجعه روزانه ندارند برای دستگاه قضایی قابل اشتراک است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست