ایرانمنتخب سردبیر

تسلا سرویس بسته بندی خودرو خود را راه اندازی کرد

سرویس بسته بندی خودرو

تسلا سرویس بسته بندی خودرو خود را راه اندازی کرد و این اقدام جالب به منظور ساده سازی تولید و تسهیل تعمیرات در مراکز خدماتی انجام شده است.

به نظر می‌رسد که امروزه بیشتر ماشین‌ها در رنگ‌هاس ساده و خسته‌کننده به فروش می‌رسند. بخشی از این امر به این دلیل است که این رنگ‌ها بیشتر مورد قبول قرار می‌گیرند و باعث می شود خودرو راحت‌تر فروخته شود اما درعین حال، نکته منفی این است که این رنگ‌ها کمی فاقد شخصیت هستند. با این حال، خبر خوب این است که اگر شما مالک یک ماشین تسلا هستید، به نظر می‌رسد که این شرکت سرویس بسته بندی خودرو خود را راه اندازی کرده است.

سرویس بسته بندی خودرو تسلا در چین
سرویس بسته بندی خودرو تسلا در چین راه اندازی می‌شود

برای کسانی کهبا این پدیده ناآشنا هستند، بسته بندی اتومبیل چیز جدیدی نیست و در اصل ورقه رنگ را در سراسر ماشین شما قرار می‌دهد تا به تغییر رنگ آن کمک کند و در برخی موارد الگویی را هم به آن اضافه می‌کند. نکته جالب توجه این است که شما نیازی به اسپری کردن رنگ موجود ندارید، بنابراین اگر تصمیم به فروش آن دارید، می‌توانید بسته بندی را جدا کرده تا خودرو شما به رنگ اصلی خود برگردد.

مالکین تسلا مدتی است که خودروهای خود را می‌پوشانند، البته از طریق خدمات شخص ثالث، بنابراین این در واقع نشانه ورود رسمی تسلا به بازی بسته بندی اتومبیل است. متأسفانه در حال حاضر به نظر می‌رسد که این سرویس بسته بندی اتومبیل فقط در چین قابل استفاده است. با این حال، تعجب نخواهیم کرد که تسلا دسترسی خود را در کشورهایی که در آن فعالیت دارد گسترش دهد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید