1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. سهام عدالت مرز ۱۶ میلیون تومان را رد کرد
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

سهام عدالت مرز ۱۶ میلیون تومان را رد کرد

سهام عدالت

سهام عدالت که تا چند وقت پیش تقریبا ۵۳۰ هزار تومان بود، حالا اما با افزایش ارزش سهام عدالت روبه‌رو شده‌ایم و از ۱۶ میلیون تومان فراتر رفته. سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت ارزش دقیق آن را ۱۶٫۲۱۳٫۰۳۷ تومان اعلام کرده است.

به گزارش برات نیوز، پس از اینکه دستور آزادسازی سهام عدالت صادر شد، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه دست به کار شد و با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت، جزییات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آن‌ها را به‌روزرسانی می‌کرد.

روز گذشته این سامانه در پایان معاملات به‌روزرسانی شد و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت‌های پایانی روز گذشته تهیه شده آگاهی یابند.

شایان ذکر است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند می‌توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

ارزش سهام عدالت

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز دوشنبه ۱۶ تیر با افزایش ارزش سهام عدالت مواجه شده و ارزش آن به ۱۶٫۲۱۳٫۰۳۷ تومان رسیده است. این رقم در روز کاری ۱۵ تیر ۱۵٫۵۴۳٫۱۲۱ تومان گزارش شده بود که بر این اساس سود ۶۷۰ هزار تومانی طی یک روز کاری عاید مشمولان سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی شده است.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست