1. خانه
  2. فناوری
  3. تکنولوژی
  4. سگ رباتیک آیبو سونی به استقبال کاربران می‌رود
تکنولوژیمنتخب سردبیرویدئو

سگ رباتیک آیبو سونی به استقبال کاربران می‌رود

سگ رباتیک آیبو

هر کسی که صاحب سگ است، به خوبی می‌داند که گاهی اوقات وقتی به خانه بازمی‌گردد، سگ با هیجان پشت در منتظر ورود او نشسته است. اگر می‌خواهید این تجربه را با سگ رباتیک آیبو شرکت سونی نیز داشته باشید، حتما از شنیدن آخرین بروزرسانی این شرکت خوشحال خواهید شد که به واسطه‌ آن تجربه‌ای مشابه برای کاربران معرفی شده است. در واقع این سگ به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند زمان ورود شما به خانه را پیش‌بینی کند و در آن زمان به استقبال شما بیاید. با برات نیوز همراه باشید.

سگ رباتیک آیبو
هر وقت که کاربر وارد خانه می‌شود و در خانه را باز می‌کند و عبارتی همچون، «من آمدم» را بازگو می‌نماید، به سگ زمان‌بندی بازگشت به خانه آموزش داده می‌شود.

اول از همه کاربران باید در ورودی خانه خود را مشخص کنند و موقعیت آن را علامت‌گذاری کنند به گونه‌ای که آیبو بتواند آن را پیدا کند. پس از آن، هر وقت که کاربر وارد خانه می‌شود و در خانه را باز می‌کند و عبارتی همچون، «من آمدم» را بازگو می‌نماید، به سگ زمان‌بندی بازگشت به خانه آموزش داده می‌شود. در تئوری، با گذشت زمان سگ رباتیک آیبو قادر خواهد بود تا زمان بازگشت شما به خانه را پیش بینی کند، به موقعیت علامت‌گذاری شده حرکت کند و در آنجا منتظر ورود شما بماند.

بیشتر بخوانید: افشای برخی از جزئیات هدفون جدید سونی

در حال حاضر، این سگ رباتیک بیشتر یک نوآوری خلاقانه محسوب می‌شود تا یک ربات مفید و سودمند که کارایی منحصر به فردی داشته باشد، اما همانطور که شرکت سونی بارها اعلام کرده است، آن‌ها در جستجوی راه‌هایی برای کمک به توسعه و رشد سگ رباتیک آیبو با گذشت زمان و با بهره‌گیری از بروزرسانی‌های نرم‌افزاری هستند. همچنین، افزودن قابلیت‌هایی همچون این مورد موجب می‌شود تا سگ رباتیک آیبو بیشتر شبیه به یک سگ واقعی رفتار کند و حس واقعی را منتقل نماید. با توجه به قیمت بالای این ربات که معمولاً 2900 دلار در بازار عرضه شده است، چنین قابلیتی موجب ترغیب مشتریان به خرید آن خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویدیوی این سگ رباتیک را مشاهده کنید:<

 

 

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست