اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

سیم کارت هوشمند شاتل موبایل عرضه شد

سیم کارت هوشمند شاتل

اپراتور نسل جدید تلفن همراه شاتل موبایل، سیم کارت هوشمند شاتل با برند اختصاصی به سازمان ها،شرکت ها، باشگاه‌ها و صاحبان برند ارائه می‌دهد.

شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و آنتن‌دهی هوشمند در قالب های قراردادهای B۲B و B۲B۲C امکان این را فراهم کرده تا بدون هیچ گونه زیرساخت و پروانه ای ، سیم کارت هوشمند شاتل با برند اختصاصی ارائه کند.

این سیم کارت هوشمند شاتل با استفاده از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه‌ترین شبکه در هر منطقه، بهترین پوشش شبکه‌های ۳G و ۴G/LTE را به طور خودکار و کاملا هوشمند انتخاب می‌کند.

شاتل موبایل بنا به درخواست متقاضیان، خدمات مخابراتی اختصاصی برای برند یا سازمان موردنظر ارائه داده تا با توجه به نیازهای خود بتوانند سیم‌کارت با نام تجاری خود را در اختیار کاربران، کارکنان، مشتریان و یا هواداران خود قرار دهند. از جمله این امکانات می‌توان به سیم‌کارت با برند اختصاصی، تبدیل نام شبکه به نام برند بدون نیاز به زیرساخت فنی و شبکه، ایجاد بسته‌های دلخواه، اپلیکیشن و پنل‌های اختصاصی مدیریت حساب سیم‌کارت، تخصیص رنج شماره اختصاصی، امکان ایجاد کد USSD اختصاصی با خدمات سفارشی‌سازی شده، ابزار احراز هویت سازمانی، دسترسی به شبکه امن، بسته‌های اینترنت و اینترانت سازمانی و هواداری، کانال ارتباطی موثر و متمایز با کاربران و مشتریان و بسیاری امکانات دیگر اشاره کرد.

علاوه بر امکان درآمدزایی بلندمدت از طریق مشارکت درفروش و حفظ مشتریان، پشتیبانی فنی و پاسخگویی به مشترکین این سیم‌کارت‌ها نیز بر عهده شاتل موبایل بوده و سازمان‌ها از این بابت نگرانی نخواهند داشت.

علاقمندان و متقاضیان برای آشنایی بیشتر با این اپراتور نسل جدید تلفن همراه می‌توانند با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند و یا با نشانی پست الکترونیک [email protected] مکاتبه کنند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید