شارژر شیائومی به زودی از جعبه‌های تلفن‌های همراه این کمپانی حذف خواهند شد و اپل تنها برند اصلی نیست که شارژر را از جعبه آخرین گوشی پرچمدار خود خارج می‌کند.

به گزارش برات نیوز، شیائومی اعلام کرده است که تلفن Mi 11 آینده این کمپانی، شارژر نخواهد داشت. این منطقی آشنا است.

بسیاری از افراد در حال حاضر شارژرهای قدیمی در دست دارند و این پاسخگوی خواسته‌ها برای دستگاهی «سازگار با محیط زیست» با زباله کم‌تر و بسته بندی کوچک‌تر است.

بیشتر بخوانید: تستهای جدید شیائومی بر لنزهای جمع شونده

شیائومی گفت که در تاریخ 28 دسامبر کنفرانسی برگزار خواهد شد تا درباره این تصمیم بحث کند. این کمپانی تصدیق می‌کند که انتخاب برای بعضی از خریداران «غیر منطقی» است.

منتقدان قبلاً این اقدام را مورد انتقاد قرار داده‌اند. اگرچه بحث حمل و نقل محیطی برای حمل کم‌تر شارژر وجود دارد، اما این امر به پس‌انداز شیائومی هم کمک می‌کند.

شیائومی می‌تواند حاشیه سود خود را حفظ کند یا رشد دهد، به ویژه برای مشتریانی که شارژر رسمی را خریداری می‌کنند.

شارژر گوشی شیائومی
شارژر

این می‌تواند شامل افرادی باشد که از قبل شارژر دارند. در واقع نمی توانید از شارژ سریع بهره مند شوید مگر اینکه آداپتور سازگار داشته باشید.

این استثنا در آمریکای شمالی و سایر مکان‌هایی که که شیائومی در آن دارای مخاطبان محدود است، اهمیت زیادی ندارد. با این حال، به راحتی می‌تواند زمینه را برای آینده فراهم کند.

گفته می‌شود بین این تصمیم شیائومی و سامسونگ که می‌خواهد شارژر را از Galaxy S21 حذف کند، یک احتمال واقعی وجود دارد که مجبور شوید برای پیدا کردن یک گوشی (حداقل یک گوشی رده بالا) که در سال 2021 آداپتور دارد، تلاش کنید.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *