مسکنمنتخب سردبیر

آنلاین بیمه شخص ثالث شوید

صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث

شاید کرونا در کنار همه زیان‌هایی که به اقتصاد ایران وارد کرد یک مزیت داشت و آن هم توسعه فعالیت‌های آنلاین در کشور بود. فعالیت‌هایی که پیش از این به صورت حضوری صورت می گرفت. اما این بیماری تمایل مردم و شرکت های خدماتی به توسعه فعالیت‌های غیرحضور را بیشتر کرد. یکی از این خدمات، ارائه آنلاین بیمه در کشور است. از این پس صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث امکان پذیر شده است. با برات نیوز همراه باشید.

سامان یکی از شرکت‌های ارائه خدمات بیمه‌ای در کشور است که اعلام کرده از این پس صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث در دستور کار خود قرار داده است. خدمتی غیرحضوری و آنلاین که افراد می‌توانند در خانه یا محل کار خود دریافت کنند.

بیشتر بخوانید: خدمات بیمه بدون نسخه فیزیکیدر این طرح قرار است همه سوابق بیمه نامه افراد از طریق لینک سنهاب دریافت شود. این کار با ابلاغ بخشنامه بیمه مرکزی و ایجاد زیرساخت‌های لازم، صورت می‌گیرد. از این تاریخ به بعد با آنلاین شدن صدور بیمه نامه شخص ثالث، دیگر به ارائه سوابق فیزیکی بیمه نامه نیازی نیست و بیمه نامه می تواند توسط خود بیمه گذار نیز صادر شود.

صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالثدر این شرکت خدماتی قرار است صدور بیمه نامه شخص ثالث تسهیل هم شود به این شکل که اپلیکیشن بیمه سامان ویژه صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث توسط نمایندگان طراحی شده است تا از این پس بیمه نامه شخص ثالث مشتریان خود را از طریق این اپلیکیشن در هر زمان و هر مکان صادر کنند.

با اجرای این طرح فرد بیمه شده یا نماینده‌اش می توانند تمدید یا صدور بیمه نامه شخص ثالث را انجام دهند و نیازی به حضور فیزیکی افراد در شعب بیمه سامان نیست. البته در صورت تقاضای بیمه شده صدور بیمه به صورت حضوری هم انجام می شود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید