طبق اخبار واصله بعد از صعود اندک شاخص کل بورس، بر ارزش سهام عدالت نیز اندکی افزوده شد به‌طوری‌که ارزش سهام عدالت 492 هزار تومانی به 14 میلیون تومان و ارزش سهام عدالت 500 هزار تومانی به 16 میلیون تومان رسید.

به گزارش برات‌نیوز، پس از اجرایی شدن طرح آزادسازی سهام عدالت، سهام‌دارانی که روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده‌اند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir می‌توانند ارزش واقعی و جزئیات دارایی خود را بررسی کنند.

طبق آخرین بروزرسانی گزارش دارایی در تاریخ 22 مهر 99، ارزش حقیقی سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومان کمی بیشتر از ۱۳میلیون و ۸۹۰هزار تومان و ارزش حقیقی سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۰۰ هزار تومانی، کمی بیشتر از ۱۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.

نمادهای پالایشی عامل صعود ارزش سهام عدالت

این‌طورکه پیداست بازگشایی نمادهای پالایشی بعد از افزایش سرمایه و نیز رشد اندک دیگر سهام‌ها سبب افزایش ارزش حقیقی سهام عدالت شده است.

طبق گزارشات منتشر شده، در تاریخ 31 شهریور، ارزش سهام عدالت کمی بیشتر از ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، در تاریخ چهارم شهریورماه کمی بیشتر از ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در تاریخ ۱۳ مردادماه، کمی بیشتر از ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است.

آغاز معاملات صندوق پالایشی یکم از اوایل آبان‌ ماه

به گفته مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس طبق مقررات، یک ماه بعد از پایان پذیره‌نویسی باید امکان معامله برای صندوق‌های ETF فراهم شود، به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که از ابتدای آبان‌ماه نماد صندوق پالایشی یکم بازگشایی شده و معاملات آن در بازار بورس انجام شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *