جدیدترین آمارها نشان می‌دهد که صنعت هتلداری آمریکا از ماه فوریه تا کنون شاهد از دست دادن 5 میلیون شغل بوده است. این یکی دیگر از نتایج بیماری همه گیری است که منجر به قربانی شدن 210 هزار نفر در این کشور شده است.

به گزارش برات نیوز، جدیدترین آمارها نشان می‌دهد که صنعت هتلداری آمریکا از ماه فوریه تا کنون تحت فشار پاندمی کرونا ۵ میلیون شغل از دست داده است.

کاهش 31.7 درصدی اشغال اتاق هتل های آمریکا

STR که یک نهاد خصوصی ومؤسسه جهانی ارائه‌کننده داده‌ها، بنچ‌مارک‌ ها و تحلیل فضای هتل‌ها است در این باره گفت: «میزان اشغال اتاق‌های هتل‌ های آمریکا در ماه آگوست ۴۸.۶ درصد بود که نشان‌دهنده کاهش ۳۱.۷ درصدی نسبت به ماه مشابه سال گذشته است و در هفته دوم سپتامبر این نرخ به 48.5 درصد کاهش یافت.

بیشتر بخوانید: کرونا موجب رونق گردشگری داخلی روسیه شد

کاهش تمایل به مسافرت

از سوی دیگر طبق گزارش اتحادیه بین‌المللی هتل‌های لاکچری (ALHI) تنها ۳۸ درصد آمریکایی‌ها قصد دارند در سال ۲۰۲۰ به مسافرت در تعطیلات بروند، در حالی که در سال‌های گذشته این رقم بالای ۷۰ درصد بود.

ALHI گزارش می‌دهد حدود سه چهارم هتل‌های آمریکا آمادگی لازم را برای اخراج کارکنان بیشتر در طول دوران همه گیری کرونا را دارند. به این ترتیب در صورتی که به موقع کمک‌های مالی جدیدی از دولت دریافت نکنند، کارکنان بیشتری را اخراج خواهند کرد.

صنعت هلتداری آمریکا
طبق گزارش اتحادیه بین‌المللی هتل‌های لاکچری (ALHI) تنها ۳۸ درصد آمریکایی‌ها قصد دارند در سال ۲۰۲۰ به مسافرت در تعطیلات بروند، در حالی که در سال‌های گذشته این رقم بالای ۷۰ درصد بود.

هتل ها حداکثر 6 ماه توان مقاومت دارند

این گزارش ادامه می‌دهد: با توجه به سطح اشغال اتاق‌های هتل‌ها در شرایط فعلی و سطح درآمدی شرکت‌ها، دو سوم از هتل‌ها حداکثر تا ۶ ماه می‌توانند بدون کمک مالی جدید از سوی دولت، به فعالیت خود ادامه دهند و به این ترتیب سود صنعت هتلداری آمریکا شدیدا به خطر افتاده است. 

بانک اطلاعات سرشماری STR نشان داد برای تعطیلات پایان سال 2015 تقریبا 5 میلیون اتاق در هتل ها در بیش از 52000 هتل در ایالات متحده اشغال شده بود.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *