1. خانه
  2. فناوری
  3. تکنولوژی
  4. اینستاگرام لایت برای طراحی مجدد از دسترس خارج شد
تکنولوژی

اینستاگرام لایت برای طراحی مجدد از دسترس خارج شد

اینستاگرام لایت

اینستاگرام لایت (Instagram Lite) یک شبکه اجتماعی بسیار سبک و سریع به حساب می‌آید که طرفداران زیادی کسب کرده بود؛ اما به نظر می‌رسد که فیسبوک و اینستاگرام برنامه‌‌های جدیدی برای آن دارند. با توجه به گزارش‌های منتشر شده، اینستاگرام (Instagram) فعلا این سرویس را از دسترس خارج کرده و کاربران نمی‌توانند از آن استفاده کنند. دلیل این اتفاق هم طراحی مجدد این اپلیکیشن اعلام شده است. با برات نیوز همراه باشید.

اینستاگرام لایت در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. حالا به نظر می‌رسد که اینستاگرام با توجه به بازخوردهای کاربران، قصد دارد تغییرات جدیدی روی این شبکه اجتماعی ایجاد کند. بعید نیست که نسخه جدید باز هم سبک‌تر و بهینه‌تر باشد.

اینستاگرام لایت

در حال حاضر کاربرانی که می‌خواهند از نسخه لایت استفاده کنند، به نسخه اصلی اینستاگرام فرستاده می‌شوند. هنوز مشخص نیست که نسخه جدید اینستاگرام لایت در چه تاریخی دوباره منتشر می‌شود. البته دلیل اینکه چرا اینستاگرام دست به این کار زده هم هنوز مشخص نیست.

اینستاگرام لایت، حجم کمی دارد و پهنای باند کمتری هم نسبت به نسخه اصلی مصرف می‌کند؛ به همین دلیل روی گوشی‌های ضعیف‌تر خوب اجرا می‌شود و اینترنت کم‌تری هم استفاده می‌کند. کشورهای درحال توسعه مانند هند، کنیا، مکزیک و فیلیپین از جمله کشورهایی بودند که این سرویس در آن‌ها عرضه شده بود و الان غیرفعال شده است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست