طراحی کلاسیک فیسبوک سال‌هاست که دچار تغییر نشده است، حال فیسبوک تصمیم گرفته است که آن را به روزرسانی کرده و ظاهر بهتری به پلتفرم خود ببخشد.

طی چند ماه گذشته، فیسبوک به طور پیوسته طراحی جدید خود را بیرون داده است. با این حال، با توجه به اینکه چند سال است که فیسبوک طراحی قدیمی خود را حفظ کرده است، ما مطمئن هستیم که بعضی از کاربران هنوز آن را ترجیح می‌دهند یا با آن آشنا و یا راحت‌تر هستند، به همین دلیل فیسبوک به کاربران اجازه می‌دهد که بین هر یک از طرح‌ها به عقب و جلو بروند.

متأسفانه، اگر از طرفداران طراحی کلاسیک فیسبوک هستید، ممکن است که مجبور شوید به مدل جدید عادت کنید (یا استفاده کامل از فیسبوک را متوقف کنید)، چرا که طبق گفته این شرکت، طراحی کلاسیک فیسبوک در ماه سپتامبر برای همیشه از بین خواهد رفت. این امر به این معناست که دیگر به کاربران امکان انتخاب یا عدم استفاده از طرح قدیمی یا جدید داده نمی‌شود و مجبور خواهند شد از UI جدید استفاده کنند.

طراحی قدیمی فیسبوک
طراحی قدیمی فیسبوک به روزرسانی خواهد شد

طبق فیسبوک: «ما www.facebook.com را بروزرسانی کرده‌ایم.» اگر از Facebook.com جدید استفاده می‌کنید، می‌توانید به طور موقت به کلاسیک فیسبوک برگردید. با شروع از ماه سپتامبر، هر کس طراحی جدیدی خواهد داشت. طراحی جدید دارای عناصر UI بزرگ‌تر و گوشه‌های گرد بیشتری خواهد بود و در اصل از ظاهری مدرن‌تر برخوردار است.

در حالی که این چیزی نیست که آن را دوست نداشته باشیم، همانطور که گفتیم، احتمالاً کاربران بلند مدت برای استفاده از آن به کمی زمان نیاز دارند، بنابراین اگر تصمیم به ادامه استفاده از طراحی کلاسیک گرفتید، شاید زمان استفاده از این تغییر فرا رسیده باشد.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *