اسپیکرهای هوشمند همواره در حال گوش دادن به ما هستند. البته این به معنای جاسوسی نیست، ولی به هر حال آن‌ها همیشه گوش به فرمان دستورات ما هستند تا بتوانند پاسخ مناسبی به آن دهند. این قضیه موجب نگرانی‌هایی درباره احتمال سوء‌استفاده شرکت‌های سازنده این دستگاه‌ها شده است. ه تازگی ابزاری تحت عنوان Alexagate برای عدم شنود الکسا که اسپیکر هوشمند آمازون است، ساخته شده است. در این مطلب برات نیوز، به این دستگاه پرداخته‌ایم.

این ابزار 100 دلاری، قابل نصب روی اکثر اسپیکرهای هوشمند الکسا که تولید آمازون هستند، است. Alexagate با انتشار فرکانس‌های فراصوت، موجب می‌شود که الکسا نتواند صدای شما را بشنود. اگر می‌خواهید دستوری به الکسا بدهید، فقط باید 3 بار روی Alexagate بزنید تا انتشار این فرکانس‌ها را متوقف کنید. بدین ترتیب می‌توانید مانند قبل، از الکسا استفاده کنید.

ابزاری برای عدم شنود الکسا
با این دستگاه باعث جلوگیری از شنود الکسا شوید.

از آنجا که فرکانس‌های ساطع شده در محدوده شنوایی انسان نیستند، مزاحمتی برای شما ایجاد نمی‌شود و می‌توانید به راحتی به کارهای خود برسید. البته استفاده از Alexagate، تا حدودی به معنای نفی عملکرد اسپیکرهای هوشمند است؛ چرا که شما این اسپیکرها را خریداری می‌کنید تا همیشه گوش به فرمان شما باشند. با این حال، اگر از جمله افرادی هستید که واقعا به حریم شخصی خود اهمیت می‌دهند، حتما باید این ابزار جالب را fvhd عدم شنود الکسا امتحان کنید.

در حال حاضر، می‌توان Alexagate را از سایت این شرکت خریداری نمود. به نظر می‌رسد Alexagate فعلا فقط از دستگاه‌های آمازون پشتیبانی می‌کند. بنابراین اگر از دیگر اسپیکرهای هوشمند استفاده می کنید، باید تا مدتی منتظر نسخه‌های بعدی آن بمانید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *