منتخب سردبیرموبایل

عرضه آیفون 12 در دو مرحله

عرضه آیفون 12

عرضه آیفون 12 در دو مرحله خواهد بود. همچنین اپل اعلام کرده که آیفون 12 با تاخیر راهی بازار خواهد شد.

این شرکت اعلام نکرده است که این گوشی‌ها دقیقا چه زمانی به بازار عرضه می‌شوند، اما به نظر می‌رسد که ممکن است اپل نتواند در ماه سپتامبر محصول جدید خود را به بازار عرضه کند. گزارش جدیدی از DigiTimes نشان می‌دهد که به احتمال زیاد عرضه آیفون 12 در دو مرحله خواهد بود. برای کسانی که با شایعات آیفون 12 ناآشنا هستند، گفته می‌شود که این شرکت امسال چهار مدل مختلف را در نظر دارد.

آیفون 12 پایه و ارزان‌ترین این نوع گوشی با صفحه نمایش ۵.۴ اینچی راهی بازار می‌شود. سپس دو مدل ۶.۱ اینچی در قالب آیفون ۱۲ مکس و آیفون ۱۲ پرو و در آخر یک مدل آیفون ۱۲ پرو با اندازه ۶.۷ اینچی معرفی خواهند شد.

آیفون سری 12
عرضه آیفون 12 در دو مرحله خواهد بود

در این گزارش پیش‌بینی شده است که اپل ابتدا دو مدل ۶.۱ اینچی را به بازار عرضه کند و مدل‌های بعدی ۵.۴ و ۶.۷ اینچی را بعداً رونمایی خواهد کرد.  شایعات می‌گویند که قطعات مربوط به گوشی‌های ۶٫۱ اینچی زودتر آماده شده و به همین دلیل این گوشی‌ها زودتر راهی بازار می‌شوند. روند تولید گوشی‌های دیگر اپل هم از همین ماه شروع شده و به همین دلیل دیرتر راهی بازار می‌شوند.

این فرصت بسیار خوبی است که همه گوشی‌ها به طور هم زمان انتشار داده شوند اما انتشار آنها می‌تواند به دو تاریخ مختلف تفکیک شود. این اولین باری نیست که اپل این کار را کرده است. آنها این کار را با آیفون X در سال ۲۰۱۷ انجام دادند، بنابراین ما حدس می‌زنیم که این امر نباید تعجب آور باشد‌، اما تا زمانی که جزئیات رسمی را دریافت نکنیم، باید به همین اطلاعات بسنده کنیم.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید