بورسمنتخب سردبیر

عرضه اولیه زر ماکارون یا لیزینگ پارسیان

عرضه اولیه

معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت: عرضه اولیه روز چهارشنبه مورخ ۱۸ تیرماه قطعی است.

به گزارش برات نیوز ؛ محمود گودرزی، معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت: عصر امروز 15 تیرماه، اطلاعیه جدیدی درخصوص عرضه اولیه منتشر خواهد شد. در این اطلاعیه، اطلاعات شرکتی که سهام آن در روز چهارشنبه عرضه خواهد شد، منتشر می‌شود.

محمودی اظهار داشت: عرضه اولیه روز چهارشنبه مورخ 18 تیرماه، از میان دو شرکت زر ماکارون یا لیزینگ پارسیان خواهد بود.

وی افزود: امیدوار هستیم استقبال از عرضه اولیه مناسب بوده و مورد توجه قرار گیرد. نکته قابل توجه، پیگیری مشکلات سامانه معاملاتی از مدیریت فناوری سازمان بورس و اوراق بهادار و درخواست ارائه گزارشات است، تا بتوانیم مشکلات را برطرف کرده و از وقوع دوباره آنها جلوگیری کنیم.

معاون سازمان بورس و اوراق بهادار تصریح کرد: حجم تقاضای سنگینی که در روزهای گذشته در بازار وجود داشت، موجب برخی از اختلالات سامانه معاملات و کند شدن پردازش آنها شد. این امر در حال پیگیری از سوی مدیریت فناوری سازمان بورس و اوراق بهادار است، تا از وقوع مشکلات جلوگیری شود.

احتمال عرضه اولیه سهام پتروشیمی ارومیه

معاون بازار شرکت فرابورس با اشاره به در دست اقدام بودن درج نماد پتروشیمی ارومیه گفت: احتمال دارد عرضه این شرکت پس از درج نماد، چهارشنبه این هفته انجام شود.

افسانه اروجی به با اقتصاد گفت: بعد از درج نماد سرمایه‌گذاری پویا و بیمه خاورمیانه، نماد دیگری که درج شده و آماده عرضه باشد، نداریم.

وی افزود: تلاش می‌کنیم در صورت درج نماد جدید، پذیرش و عرضه اولیه را انجام دهیم و فعلا پیگیر پذیرش و عرضه اولیه پتروشیمی ارومیه هستیم. احتمال دارد عرضه پتروشیمی ارومیه پس از درج نماد، چهارشنبه این هفته انجام شود.

گفتنی است طبق اعلام جدید، تمام فعالان بازار سرمایه و عموم متقاضیان سرمایه گذاری واحدهای صندوق سرمایه گذاری اندوخته آمیتیس می توانند از دو طریق نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند.

پرداخت سود نیز به صورت ماهانه خواهد بود. انجام پذیره نویسی بر اساس مجوز سازمان بورس بوده و حداقل میزان سرمایه گذاری یک میلیون ریال معادل یک واحد سرمایه گذاری است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید