ایرانمنتخب سردبیر

صدور روزانه 2 هزار فاکتور برای پیش خریداران ایران خودرو

فاکتور برای پیش خریداران ایران خودرو

کمیته خودرو برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عیدفطر، صدور فاکتور برای پیش خریداران ایران خودرو را آغاز کرد است. به گفته مدیرعامل ایران خودرو ، صدور 2هزار فاکتور برای خریداران قطعی است.  به گزارش برات نیوز ، در جلسه کمیته خودرو که با حضور سرپرست وزارت صمت، دستگاههای نظارتی و خودروسازان برگزار شد، آغاز صدور فاکتور برای پیش خریداران ایران خودرو در طرح فروش ویژه ایام عید سعید مطرح شد.

در این جلسه مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از صدور ۲۰۰۰ فاکتور قطعی برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر خبر داد و اعلام کرد: تحویل این خودروها ظرف هفته‌های آینده آغاز خواهد شد. در عین حال صدور فاکتور برای خودروهای گروه خودروسازی سایپا نیز به زودی آغاز خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید: مصوبات جدید کمیته خودرو برای واجدان شرایط خرید خودرو

 

همچنین تحویل معوقات قراردادهای فروش خودروی سمند و ۲۰۰۸ به پایان رسیده و ظرف ده روز آینده، تمامی معوقات شش محصول دیگر ایران‌خودرو نیز تحویل مشتریان خواهد شد. بر اساس اعلام سایپا نیز، تعهدات معوق خودروی پراید نیز به زودی به صفر خواهد رسید.

در عین حال بنا به اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، همچنین ۱۴ هزار دستگاه خودرو نیز تجاری سازی شده و این امیدواری وجود دارد که هر چه زودتر به دست مصرف‌کنندگان برسد.

بر اساس اعلام خودروسازان در جلسه امروز کمیته خودرو، تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا نیز به دو هزار دستگاه در روز رسیده است که با توجه به افزایش سطح تولید و عرضه خودرو، مقرر گردید اطلاع رسانی لازم در این خصوص از سوب شرکت های خودروساز انجام پذیرد.

همچنین کمیته خودرو از معاونت دادستانی کل کشور و سایر دستگاههای نظارتی درخواست کرد تا در مورد خودروهای تولید مشترک با خودروسازان خارجی که روند تولید آنها بعد از تحریم‌ها و خروج خودروسازان از ایران، متوقف شده است، با توجه به ارایه طرح های متعدد جایگزین و تبدیل از سوی خودروسازان تصمیم‌گیری مقتضی معمول کرده تا بتوان نسبت به تعیین‌تکلیف خریداران این خودروها از سوی دو خودروساز اقدام کرد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید