فایرفاکس 82 ، با زمان شروع بهتر و بارگذاری صفحه، قول می‌دهد که سریع‌تر از همیشه باشد. موزیلا در حال ارائه به روزرسانی جدید مرورگر برای کاربران خود است. طبق گفته موزیلا، وب سایت‌هایی که از طرح flexbox استفاده می‌کنند ۲۰ درصد سریع‌تر از قبل بارگیری می‌شوند. بازیابی جلسات مرورگر قدیمی ۱۷ درصد سریع‌تر خواهد بود و پنجره‌های مرورگر جدید باید ۱۰ درصد سریع‌تر در ویندوز باز شوند.

به گزارش برات نیوز، فایرفاکس 82 فراتر از یک ارتقا عملکرد است. این مرورگر یک دکمه جدید تصویر در تصویر را معرفی می‌کند که یافتن آن باید آسان‌تر باشد و همچنین دارای یک میانبر صفحه کلید (Option+Command+Shift+Right Bracket) برای کاربران مک بوک است. ادغام مرورگر هم تغییر داده شده است، بنابراین شما می‌توانید هنگام ذخیره یک صفحه وب، مقالات جدید را کاوش کنید.

ارتقا فایرفاکس
ارتقا فایرفاکس

مسلماً این تغییرات کوچک است. اما هرگونه بهبود این شرکت کمک می‌کند تا سعی کند بازار سهام کروم و سافاری را پس بگیرد. موزیلا ۷۰ کارمند را در ژانویه و ۲۵۰ کارمند دیگر را در آگوست اخراج کرد.

آخرین تعدیل نیروها بخشی از «تجدید ساختار» قابل توجهی بود که باعث تمرکز مجدد شرکت در مورد محصولاتی شد که آسیب‌ها یا انواع مشکلاتی که امروز مردم با آن روبرو هستند را کاهش می‌دهند. برای موزیلا، این شامل ۵ دلار در ماه سرویس VPN، مانیتور نقض حساب و همچنین یک مرورگر است که متعلق به Big tech نیست.

میچل بیکر، مدیر عامل شرکت موزیلا در ماه اوت گذشته در یک وبلاگ نوشت: «موزیلا باید همچنان بخشی از چیزی بزرگ‌تر از خود ما باشد، بخشی از گروهی که به دنبال اینترنت بهتر هستند.»

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *