1. خانه
  2. فناوری
  3. تکنولوژی
  4. فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت بسته می شوند
تکنولوژیمنتخب سردبیر

فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت بسته می شوند

فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت به طور دائم بسته می شوند

فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت به طور دائم بسته می شوند و این شرکت از این به بعد به نوع دیگری اقدام به فروش محصولات خود می‌کند. در ادامه با برات نیوز همراه باشید.

خرید آنلاین این روزها بسیار رایج است، اگرچه به همان اندازه که خواندن و تماشای بررسی‌های آنلاین می‌تواند به ما در تصمیم گیری آگاهانه‌تر کمک کند، اما گاهی اوقات در دست داشتن و استفاده از یک محصول به صورت حضوری می‌تواند به تشویق مشتریان در خرید آنها کمک کند. به همین دلیل شرکت‌هایی مانند اپل فشار زیادی را به فروشگاه‌های خرده فروشی فیزیکی خود وارد می‌کنند.

شرکت‌های دیگری مانند مایکروسافت سعی کرده‌اند کاری مشابه را انجام دهند و محصولات مختلف ویندوز را نیز به نمایش بگذارند، اما به نظر می‌رسد مایکروسافت کار خود را تعطیل کند و طبق آنچه که این شرکت اعلام کرده است، فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت به طور دائم بسته می شوند و فروشگاه‌های سنتی حضوری نگران این مساله هستند.

بسته شدن فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت
فروشگاه های فیزیکی مایکروسافت به طور دائمی بسته می شوند.

طبق اطلاعیه این شرکت، مایکروسافت امروز تغییر استراتژیک در عملیات خرده فروشی خود، از جمله بستن مکان‌های فیزیکی را اعلام کرد. اعضای تیم خرده فروشی شرکت همچنان به خدمات دادن به مشتریان از امکانات شرکت‌های مایکروسافت ادامه داده و از راه دور فروش، آموزش و پشتیبانی را ارائه می‌دهند.

مشتریانی که هنوز علاقه‌مند به خرید مستقیم از این شرکت هستند، باز هم قادر خواهند بود این کار را از طریق فروشگاه‌های آنلاین آن انجام دهند، اما اگر می‌خواهند بعضی از محصولات مایکروسافت را بصورت حضوری بررسی کنند، باید به دنبال فروشگاه‌های خرده فروشی شخص ثالث باشند که محصولات مایکروسافت را می‌فروشند.

به گفته دیوید پورتر، معاون رئیس شرکت مایکروسافت، این روز جدیدی است که اعضای تیم Microsoft Store به همه مشتریان خدمات می‌دهند. ما از فرصتی برای نوآوری در چگونگی تعامل با همه مشتریان برخوردار می‌شویم، استعداد خود را برای بیشترین تأثیرگذاری به حداکثر می‌رسانیم و از همه مهم‌تر به مشتریان ارزشمند خود کمک می‌کنیم تا بیشتر به خواسته‌های خود برسند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست