ارز-طلا-سکهمنتخب سردبیر

توقف دلار روی کانال 21 هزار تومان

دلار

بازار ارز امروز (سه‌شنبه) پس از کاهش ارزش قابل توجه در ابتدای هفته، شاهد افزایش قیمت‌ها بود؛ بر این اساس نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی به رقم ۲۱ هزار و ۶۸۰ تومان رسید.

به گزارش برات نیوز، در ادامه افزایش قیمت ارز از میانه روز گذشته، امروز (سه‌شنبه، ۲۱ مرداد) افزایش بهای ارزهای عمده در بازار ارز ادامه داشت.

بهای خرید و فروش هر دلار آمریکا در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه امروز در صرافی‌های بانکی افزایشی ۸۸۰ تومانی نسبت به روز گذشته داشت. بر این اساس فروش دلار در این صرافی‌ها به قیمت ۲۱ هزار و ۶۸۰ تومان و خرید دلار نیز با بهای ۲۱ هزار و ۵۸۰ تومان انجام شد.

تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز امروز شاهد افزایش ۹۳۰ تومانی نسبت به بهای روز گذشته بودند. رقم  ۲۵ هزار و ۴۳۰ تومان برای فروش و عدد ۲۵ هزار و ۳۳۰ تومان برای خرید هر یورو در این صرافی‌ها ثبت شد.

 ارزیابی بازار غیر رسمی ارز اما گویای آن است که نرخ خرید و فروش دلار در این بازار از ابتدای شروع معاملات تا این لحظه روند نزولی را ثبت کرده است و بهای خرید و فروش نقدی دلار از محدوده ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان در ابتدای معاملات به محدوده ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان رسیده است.

همچنین در سامانه سنا نیز در روز کاری قبل (۲۰ مرداد) برای فروش هر یورو با کاهش ۱۰۰۰ تومانی مبلغ میانگین ۲۴ هزار و ۸۸۰ تومان و برای فروش دلار نیز با افزایش حدود ۵۰۰ تومانی، رقم ۲۱ هزار و ۵۲ تومان ثبت شده است.

از سوی دیگر در سامانه نیما طی در روز معاملاتی گذشته (۲۰ مرداد) فروش هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۲ هزار و ۳۳ تومان انجام شد.

فروش حواله دلار نیز با میانگین قیمت ۱۸ هزار و ۵۵۰ تومان ثبت شد. به عبارتی بهای یورو در این بازار ۲۰۰ تومان و بهای دلار ۱۰۰ تومان نسبت به روز معاملاتی قبل از خود افزایش داشته‌است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید