بزرگترین ائتلاف بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط انقلاب اسلامی در مسیر هم افزایی تمامی فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشور تاسیس شد.

به گزارش برات نیوز به نقل از جهان اقتصاد، بزرگترین ائتلاف بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط انقلاب اسلامی با هدف کمک به توسعه هم افزایی و مشارکت و همدلی فعالان بخش خصوصی در تمامی حوزه های اقتصادی تاسیس شد.

این ائتلاف از فعالان اقتصادی که زیر مجموعه سه اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون تقسیم بندی شده اند تشکیل شده و به عنوان بزرگترین ائتلاف اقتصادی کشور اعلام موجودیت کرد.

در همین حال ائتلاف بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط انقلاب اسلامی با رویکرد واقع گرایانه، همراه با تعامل و مشارکت حداکثری تمامی فعالان اقتصادی تشکیل شده است.

ضرورت تغییر نگاه مسوولان به فعالان اقتصادی بخش خصوصی  

این ائتلاف متشکل از تمامی اصناف، تولیدکنندگان، صنعتگران، بازرگانان، توزیع کنندگان و تعاونگران، زنان، مردان و جوانان فعال در حوزه کسب و کار قصد دارد تا در راستای عمل منویات مقام معظم رهبری که همان ضرورت تغییر نگاه مجموعه مسئولان و دستگاه های اجرایی به تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی بخش خصوصی است فعالیت کند.

بزرگترین ائتلاف بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط انقلاب اسلامی در بیانیه ای اعلام کرده است: این ائتلاف در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، به ویژه سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی تاسیس و به ثبت رسیده است.

بیشتر بخوانید: ناکامی بخش خصوصی در توجیه بانک جهانی

در این بیانیه آمده است؛ اقتصاد کشور مورد هجمه های ناجوانمردانه دشمنان کشور قرار گرفته و هر روز با وضع تحریم های ظالمانه در جبهه های مختلف، نبردی جدید، حیات ملت، کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مورد هدف قرار داده است.

درهمین راستا این ائتلاف تشکیل شده تا درجهت توسعه هم افزایی فعالان اقصادی گام بردارد.

تقویت بنگاه های کوچک و متوسط با رویکرد جهش تولید

در ادامه این بیانیه آمده است: با عنایت به فرمایشات مکرر معظم له مبنی بر حمایت از تولید داخلی که تولیدکنندگان را فرماندهان جنگ اقتصادی نامیدند و همچنین باتوجه به منافع و مصالح ملی، اهم اهداف این ائتلاف، تقویت بنگاه های کوچک و متوسط با رویکرد جهش تولید است.

همچنین این ائتلاف اهداف دیگری از جمله توسعه شبکه تجاری، مطالبه گری در جهت تسهیل فضای کسب و کار، بالابردن سطح علمی و پژوهشی و نهادینه کردن فرهنگ توسعه و تحقیق در اصناف را نیز دنبال می کند .

تقویت و تشویق جوانان در بنگاه های فناور و نوآور

بزرگترین ائتلاف بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط انقلاب اسلامی قصد دارد تا با قوای سه گانه در راستای منافع بخش خصوصی کشور، تقویت و تشویق جوانان در حوزه بنگاه های فن آور و نوآورگام بردارد.

حمایت اجتماعی از چهره‌های متدین، متخصص و انقلابی جهت تصدی گری در آینده اقتصاد کشور، حضور موثر در رویدادهای اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی منتهی به منافع بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط و ایجاد حرکت جهادی و انقلابی در حوزه اقتصاد و تولید از دیگر اهداف این ائتلاف بزرگ است.

این ائتلاف ضمن امیدواری در این بیانیه آورده است که با یاری تمامی بخش های خصوصی کشور و با منطق علم، درایت، خردمندی و تلاش شبانه روزی، دشمنان ایران را شکست دهند.

بزرگترین ائتلاف بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط انقلاب اسلامی از تمامی اصناف، فعالان اقتصادی از جمله بازرگانان، تعاونگران و متولیان تلاشگر بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط تقاضای حمایت دارد تا در رسیدن به اهداف این ائتلاف پیشرو باشند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *