1. خانه
  2. فناوری
  3. تکنولوژی
  4. اینستاگرام فعلا فیلتر نمی شود
تکنولوژی

اینستاگرام فعلا فیلتر نمی شود

فیلتر اینستاگرام

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هیچ جمع بندی برای فیلتر کردن اینستاگرام از سوی قوه قضاییه و وزارت ارتباطات به نتیجه نرسیده است .

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره آینده شبکه‌های اجتماعی و به‌طور ویژه اینستاگرام گفته است: با توجه به اینکه همیشه عده‌ای موافق فیلتر شدن این شبکه اجتماعی هستند اما بنده هدفی برای فیلتر ایسنتاگرام ندارم و با وجود فشارهای وارده هنوز عقل جمعی کشور به جمع بندی برای فیلتر ایسنتاگرام نرسیده است .

جهرمی افزوده است : مسوولیت فیلتر ایسنتاگرام با قوه قضاییه و دادستانی کل کشور است و کسانی که فشار برای فیلترکردن اینستاگرام می آورند باید با این نهادها مواجه شوند.

بیشتر بخوانید: ممنوعیت تیک‌ تاک به نفع اینستاگرام می‌شود

او می گوید: برخی معتقدند که اینستاگرام بد است و بنده باید آن را فیلتر کنم اما آنها نمی‌دانند که بنده قانونا اختیار این کار را ندارم. کسی که فیلتر می‌کند شرکت‌های اینترنتی است و حکم هم کاملا مشخص است که توسط چه کسی صادر می‌شود.

آذری جهرمی بازهم بر عدم جمع بندی فیلتر ایسنتاگرام تاکیده کرده و گفته است: البته که ناهنجاری ها و مشکلاتی در این شبکه وجود دارد و نیازمند بازنگری قوانین است.

اینستاگرام از جمله‌های اجتماعی موجود به حساب می آید که در ایران سر و صدای زیادی به راه انداخته است. چند وقت پیش هم نمایندگان مجلس به این شبکه اجتماعی واکنش نشان داده بودند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست