اخرین مرحله قرعه‌کشی فروش ایران خودرو در سال جاری 17 اسفند برگزار می شود.

به گزارش برات نیوز، مراسم آخرین قرعه کشی دو طرح فروش فوق العاده و یک طرح پیش فروش یک ساله گروه صنعتی ایران خودرو، ساعت ۱۰ صبح  یکشنبه ۱۷ اسفندماه در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد.

این مراسم  قرعه کشی به صورت زنده از سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir پخش می شود.

بر اساس این گزارش در این قرعه کشی، مشتریان پیش فروش مرحله سوم خودروی تارا و طرح فروش فوق العاده خودروی دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و همچنین وانت دوگانه سوز آریسان، با حضور نمایندگان نهادهای ناظر مشخص خواهند شد.

اعلام نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان نهایی بر روی سایت فروش ایران خودرو

نتایح قرعه کشی و اسامی برندگان نهایی، پس از تایید منتخبان توسط نهادهای نظارتی در سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهند گرفت.

براساس این گزارش، طرح پیش فروش و فروش فوق العاده خودرو از سوی دو گروه خودرو سازی ایران خودرو و سایپا در جهت تامین نیاز بازار و ساماندهی بازار خودرو اجرایی شد .

این در حالی است که چندی پیش، کمیته خودرو با فروش فوق‌العاده ۱۵۲ هزار دستگاه خودرو توسط شرکت‌های ایران خودرو و سایپا تا پایان امسال موافقت کرد.

با پایان یافتن این مرحله از اجرای طرح پیش فروش و فروش فوق العاده توسط گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری 14 مرحله از فروش محصولات این تولید کننده خودرو داخلی اجرایی شده است .

حال امید است که این دو گروه خودروسازی داخلی بتوانند سرموعد مقرر خودروهای ثبت نامی را تحویل متقاضیان دهند.

موافقت کمیته خودرو با واگذاری خودرو از سوی خودروسازان داخلی

بر اساس این گزارش در جلسه تصمیم گیری این کمیته مقرر شد:

با هدف افزایش عرضه خودرو، شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا تا پایان سال به ترتیب ۱۱۰ هزار دستگاه و ۴۲ هزار دستگاه (در مجموع ۱۵۲ هزار دستگاه) تولید کنند.

به‌طور متوسط ماهانه به ترتیب ۱۸ هزار و هفت هزار دستگاه (در مجموع ۲۵ هزار دستگاه) فروش فوق العاده با زمان تحویل حداکثر سه ماهه انجام دهند.

حال در راستای اجرای مصوبه کمیته خودرو، این طرح ها از سوی خودروسازان داخلی اجرایی می شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *